cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22 One UI 5.1 120Hz Mart Ayı Güncellemesi

(Topic created on: 03-28-2023 11:54 PM)
468 Views
Aykut
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Mart ayı güncellemesi sonrası 120Hz 3.5 saat olan ekran süresi ortalama 5 saate kadar çıktı ama yinede bataryanın halen dengesiz olduğunu değiştirmez. %10 olduğu zaman 1 dakika içinde kapanıyor telefon hiç tutmuyor şarjı. Onun dışında biraz daha geliştirilmesi şart. Umarım yeni güncellemeler ile bir tık daha optimize olur. 

image

21 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Ben şarja %100 doldurdum samsung memberse yeni girdim ana sayfa da öyle gezdim hemen %99'a düştü
sametsmdr1
Active Level 6
Galaxy S
geri şarj et hemen , bu sefer zar zor düşecek, bi yazılım problemi var
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Buda benim 23 ultra ile Adaptif ve konum aktif kullanım seneryom. 22 Ultra işlemcinin gazabına uğradı...Screenshot_20230326_230041_Device care.jpg
Galaxy S
Çok iyi.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Yeterli
Galaxy S
Normali ne kadar ki buna yeterli diyorsun?Burada onaylamışsın aynı yorumu?Screenshot_20230329_005000_Samsung Members.jpgScreenshot_20230329_005009_Samsung Members.jpg
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Normal bi kullanımda, yani çalışmadığım ve tatil olduğumuz bir günü varsayarsak 14 15 saat ekran süresi de aldım
Galaxy S
Öyle bir paylaşımın veya yorumun yok.Cihazı kullanmazsam benim 3 - 4 gün en fazla %1 düşüyor şarjım.Cihazının normali buymuş ki bunu paylaşmıssın,neden tartışma yaratıp haksız çıkartmaya çalışıyorsun anlamadım.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Unutma ki herşeyi sosyal medyaya dökecek olsaydım veya paylaşsaydım bir teknoloji ya da vlog kanalı açardım. Telefonu bizzat kullandığım için netflix ya da youtube gibi platformlarda sabah 10da açıyorum gece 12 de izlemeye devam edebiliyorum. Şarja takma ihtiyacı duymadım. Günlük kullanımda 7 ila 10 saat arası sonuçlar alabiliyorum. Konum açıksa bu süre 6 saatlere düşebiliyor. Yani kısaca demek istediğim farklı kullanım seneryolarında pek başarılı bir cihaz. Konum optimizasyonu gerekli, harici mükemmel.