cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22 Ocak güncellemesi

(Topic created on: 01-05-2024 03:37 PM)
286 Views
sparrow3
Active Level 4
Options
Galaxy S

image

Aralık ayında hatalı gelen android 14 ve OneUi 6.0 güncellemesinin ardından bu güvenlik yaması geldi. Hatalı güncellemeden sonra bu yama bir tür düzeltme mi yoksa yeni güncelleme alacak mıyız? 

14 Comments
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy S
gördüğüm kadarıyla hata düzeltmeleri yapılmış, genel anlamda şu ana dek ben bi soruna rastlamadım. ama tlf.da oyun oynayanlar ne der bilemem. akıcılık iyi, geçişler güzel, takılma donma sorunu gözükmüyor.
sparrow3
Active Level 4
Galaxy S
Umarım şu hataları düzeltirler en azından pil için olumlu şeyler görürüz.
0 Likes
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy S
benimde güncellemeden beklentim Pil yönündeydi, ama daha çok performans ve sadece ara yüze odaklı güncelleme olmuş. pil sanki bi tık iyi gibi gelsede çok fazla beklentileri karşılayabileceğini düşünüyorum.
Members123
Active Level 1
Galaxy S
Bir başkası da o kadar sitem etmiş ki telefona göre mi anlamıyorum sorunlu mu çözüldü mü anlayamadım zaman gösterecek .
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy S
bilemem, beklentiler farklı tabi. ben ilk aldığım zamandan beridir hep memnunum. Pil konusunda bi tık beklentilerimin gerisinde kalsada genel anlamda performansıyla beni tatmin ediyor. Pil konusunu daha öncede forumda konuştuk, telefon teknik olarak ne vaad ediyorsa performansını sonuna dek kullanmaktan yanayım. gerektiğinde 20binlik 33w süper hızlı powerbankım uzun yol ve seyahatlerimde sorunumu çözmeye fazlasıyla yetiyor.
0 Likes
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy S
tlf da hiç oyun oynamam, işin o kısmı bana göre değil. oynayanlarsa doğal olarak sıkıntı yaşayabilir, sonuçta küçücük bi alet, ısınması, pili tüketmesi gayet normal geliyor bana.
0 Likes
Members123
Active Level 1
Galaxy S
Evet bende oyun oynayan biri değilim ama takılma donma hata bunlar benim için sorun olur bunlar yoksa diğerleri zamanla düzelir. Kabul edilebilir durumlar varsa sorun yok hayırlı olsun o zaman sizin için.
Galaxy S
Hem güvenlik hem de küçük düzeltme var ama bir sonraki temel olarak düzeltme gelebilir
sparrow3
Active Level 4
Galaxy S
Maksimum bahara dek 6.1 çıkacak ve biz şu an s22'nin hatalı güncellemesinin düzeltilmesini bekliyoruz. Samsung bu konuda iyi değil. Amiral gemi diye çıkardığı telefona doğru düzgün bir güncelleme bile yapamıyor.