cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22 ONE Uİ 5.1

(Topic created on: 02-17-2023 09:31 AM)
378 Views
6thgate
Active Level 1
Options
Galaxy S

Kesinlikle şarj konusunda başarısız. Şarjdan 

Çıkarıyorum 25 dakikada %15 şarj gidiyor bir iki haber okuyayım derken. Telefonu sıfırlayın bir çözüm olmamalı. Her güncelleme de neden bu işlemi yapmak zorunda kalalım. Düzeltme güncellemesi göndermek zorundasın samsung. Aldığıma pişman olmak üzereyim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba 6thgate,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
10 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
S22 gibi amiraller içinde bataryasi en düşük modeli neden aldınız
Galaxy S
En kötü telefon 6000mah şuanda parasiyla rezil oluyo sonra yön güncelleme vs
6thgate
Active Level 1
Galaxy S
Konumuz bu değil, gelen güncelleme pil hususunda hatalıdır. Güncelleme öncesi pilden gayet memnundum zaten.
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
5.1 aceleye geldi ondan olabilir. Daha 5.0 düzeltilmeden 5.1 verdiler. 3 5 ay düzeltme güncellemesi lazım.
kapatildi12
Active Level 9
Galaxy S
+1
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
S22 de One ui 5.1 sorunlu İnternette herkes pilden şikayetçi. Düzeltme güncellemesi gelecek. Bende de 1 saat içinde %50 sarj gidiyor 3 saatte bitiyor.
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy S
Ben S21 5G de güncellemeyi yaptım ama ayarlardan değil Odin ile temiz kurulum yaparak yazılımı attım telefona . Ben bataryası dan çok memnunum 9 saatlik uykuda sadece %2,6 şarj yedi :)
Eğer siz sıfırlamak istemiyorsanız şöyle yapın : youtubeye samsung rom atma yazın ardından izleyerek her adımı uygulayın ama Odin 'de CSC seçmek yerine HOME CSC seçin böylece verileriniz silinmesin ( bu dediğimi videoyu izleyince anlayacaksınız ) ardından telefon açıldıktan sonra recovery menüsünden repair app yapin nasıl yapılacağını öğrenmek için yotubeye "Samsung repair app " yazın ve çıkan videodaki adımları aynen uygulayin :)
Not : orjinal Samsung yazılımı garantiyi bozmaz ( tabi bu işlem sırasında telefonu bozmaman lazım )
dgkns215g000
Active Level 6
Galaxy S
bende aynen katiliyorum. ayni cihaz var. telefon çığır acti resmen. gunde 2 kere sarja takan ben artik 11 12 den sonra takmaya basladim
Galaxy S
Bende s22 ultra var hiçbir sorun yok,120hz 4k ekran kullaniyorum sürekli, güncellendi ile düzelir ancak sizinki de