cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S22 Kamera Video Sorunu

(Topic created on: 01-14-2023 01:50 PM)
380 Views
6thgate
Active Level 1
Options
Galaxy S

Selamlar, s22 128 gb sahibim. Video moduna aldığımda uhd yada fhd 60fps yapmama rağmen çekim yapmadan boşta sağa sola yukarı aşağı yapıyorum bir donma kasma atlama mevcut. İphone 8 telefonum HD 60fps modunda yağ gibi akıyor. Herkeste mi böyle? 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba 6thgate,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
9 Comments
enesdzgn
Active Level 6
Galaxy S
S20 plus kullanıyorum bende de o şekilde. One ui 5.0 çok kotü acilen 5.1 gelmesi gerekli........
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
5.0 bende sevmedim fazla animasyon dışında sistem verimliliği açısından olmamış One 5.1 inş daha kararlı bir güncelleme olur
Galaxy S
Çekimden önce mod ayarı uygulanmadığı için sensörler aktif olmadıgından oluşur k durum.Çekimf baskadıktan sonrada yapıyorsa o zaman 60fos en iyi secenek olur.Fullhd malesef bütün modellerde takılmalı oluyor.
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
8k 24fps De denedim kasma yok oda yağ gibi
Galaxy S
Yağ gibi olması imkansız gibi geliyor çünkü s22 ultraya kadar kullandım ve tek tek kamera ayarlarını test ettim.Yağ gibi akma olayı sadece 60fos ayarı açıkken oldu hepsinde.Siz 60fps ayarını fullhd'de sonrada 8k 24fps yaparak denerseniz aradaki farkı net görebilirsiniz 8k 24fps'de yağ gibi akması şaşırttı ve rica etsem 8k 24fps ile kısa ama en az 30saniyelik bir video yükler misini?
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Bende böyle bir durum yaşadım ama Aralık yamasindan sonra yağ gibi akıyor şuan senin cihazdan kaynaklı bir sorun muhtemelen
denizciTR
Active Level 6
Galaxy S
S 20 fe bendede öyle pek takmıyorum 🤗
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Aleykümselam. Öncelikle Google Play Store ve Galaxy Store uygulamaları üzerinden cihazınızda yüklü olan Bütün uygulamaların güncellemelerini en son sürüme kadar yapıp güncelleyin. Bu duruma örnek olarak kamera uygulaması güncel değilse hatalı çalışmasına sebep oluşturmuş olabilir.
Sorununuzun düzelmediği halinde kamera uygulamasının verilerini silin. Sorununuzun yine düzelmediği halinde Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp durumu uzaktan erişim ile kontrol ettirin. 4447711
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba 6thgate,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes