cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S22 Batarya Performansı

(Topic created on: 09-29-2023 12:37 AM)
279 Views
mahmutcyavuz
Active Level 1
Options
Galaxy S

Telefonu alalı 1 gün oldu ancak Batarya performansi beklediğimden de kötü bu durum icin bir bildiginiz var mi? 60 Hz e cekin falan deniyor da yani ne kadar efektif bi çözüm. 4.30 saat ekran suresi aliyorum su an ve gerçekten cok az :(

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Canonder
Active Level 7
Galaxy S
Alakası yok öncelikle telefonunuzdan sakın şüphe etmeyin bende s23 ultra kullanıyorum ilk 1 hafta 5 saat 6 saat gidiyordu telefonunuzun sizin kullanımınızı öğrenme zamanı var ona göre kendini optimize edecek bazı uygulamarı uyku moduna alacak yani korkmaniza gerek yok benimki 1 hafta sonra 8-9 saate çıktı

View solution in context

0 Likes
15 Comments
ELBERR
Active Level 7
Galaxy S
Hocam üretimde hata çıkabiliyor teknis servise gösterirsen daha çok işe yarayacaktır
mahmutcyavuz
Active Level 1
Galaxy S
Genelde cihazın cok da iyi pil performansi olmadigini biliyordum alirken de 6.30 falan gorur diyordum cok da servislik bir durum yok gibi ya bilemedim
tolga87
Active Level 5
Galaxy S
120 hz de 4.30 gayet iyi bu bataryaya göre uzun gitsin istersen ekranı 60hz e alcan pilde adaptif tasarrufta kalacak always ekranda kapalı olması gerekir ortalama 6.30 saati görür o zaman
0 Likes
mahmutcyavuz
Active Level 1
Galaxy S
Valla 120 Hz in tadini çıkaralim dedim de bu gidisle zor gibi direkt telefonu surekli guc tasarrufu modunda kullanicaz galiba
ozgur_s21fe
Active Level 7
Galaxy S
Samsunglarda pil ilk hafta fazla gider 1 2 hafta bekleyin kendine gelir gelmezse sorun vardır
mahmutcyavuz
Active Level 1
Galaxy S
Bunu duydum da inanmadim, nasil boyle bir sey olabilir yani mantığı nedir?
0 Likes
ozgur_s21fe
Active Level 7
Galaxy S
Yani bende bilmiyorum ama öyle bende de s21fe var ilk aldığımda 4 4 buçuk saat veriyordu şuan 6 6 buçuk veriyor zamanla senin kullanımına göre kendini optimize ediyor
mahmutcyavuz
Active Level 1
Galaxy S
Eyvallah dostum bu dediğine tutunacagim 😄
Solution
Canonder
Active Level 7
Galaxy S
Alakası yok öncelikle telefonunuzdan sakın şüphe etmeyin bende s23 ultra kullanıyorum ilk 1 hafta 5 saat 6 saat gidiyordu telefonunuzun sizin kullanımınızı öğrenme zamanı var ona göre kendini optimize edecek bazı uygulamarı uyku moduna alacak yani korkmaniza gerek yok benimki 1 hafta sonra 8-9 saate çıktı
0 Likes