cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22 Artık Çıldırtan Pil Süreleri

(Topic created on: 04-22-2023 11:55 PM)
80 Views
Aykut
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Bugün telefonda öyle aman amanda bir işlem yapmadım olan sonuca bak. 50 dakikalık Arama yaparken bile şarjı içiyor bu telefon. 5G ye geçildiği anda bu telefonun pili 2 saat bile zor dayanır hale gelir. Şu anda yazarken şarjım %30 oldu. Yok ya cidden sorunlu bir telefon yapmışlar kimsenin ilgilendiği filanda yok yani. 

image

Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Sende bir tutturdun s23 adam da para yok sen s23 geçmeye çalış diyorsun ister ya da parası olsa iphone ye geçer bunu sen karar veremezsin nedir senin bu s23 sevdası anlamıyorum
şevket8097
Active Level 6
Galaxy S
Yazdigimi okur musun?
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Yazdığını okudum zaten
şevket8097
Active Level 6
Galaxy S
Kardeşim orda ne yaziyor al yaziyor bir telefon al yaziyor gelen indirimle sanane derken burasi samsung forumu adama oneri sunuyorum ki s23 batarya olarak cok iyi bir cihaz burda elmayi savunuyosun asil sanane benim onerimden
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Kanka istiyorsan sen al s23 s20 fe kullanıyorsun birde
şevket8097
Active Level 6
Galaxy S
Kardeşim istersem alirim merak etme adama oneri sunmusum bence 23 al diye param yok demis indirim gelicek olursa alirsin demişim amacin ne neyi anlamiyosun
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Benim şarjım %10... Ekran sürem 9 saat 16 dakika süre aldım. Belki 10 saat ekran süresi alırım. Ekran süren çok kötü! En iyi S23+ al tabi alabiliyorsan.
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Telefon ne
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
A32
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
İyiymiş vallahi