cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S22 60 fps video instagram story sorunu

(Topic created on: 07-23-2022 10:41 AM)
1339 Views
ahmetates
Active Level 1
Options
Galaxy S

Merhaba, yaklaşık bir hafta önce Galaxy S22 cihaz aldım kamerasından ekranından çok memnunum fakat 60 fps çektiğim videoları aynı kalitede instagramda hikaye atamıyorum. Daha hikaye görüntüleme ekranında fps düşmeleri takılmalar başlıyor. Soruna çözüm üretilir mi? Bu kadar para verip insanların gözünde donarak video çeken bir telefon işime yaramaz, iade edeyim yol yakınken 

5 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
S22 serisinde instagram optimizasyonu mevcut. Instagram kamerasıyla mı çekiyorsunuz?
ahmetates
Active Level 1
Galaxy S

Hayır doğrudan ultra HD 60 fps çekiyorum hikayeye attığım zaman ise kare atlamaları mevcut maalesef 

Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Instagram kamerasıyla S22 serisi optimize çalışıyor. Normalde atarken de instagramın bazı video formatları var o formatta çekerseniz kalite kaybı daha az yaşarsınız ama öncelik instagram kamerası ile çekmeye çalışın. Onu kullanmıyorsanız da instagram hikaye formatına bakın (3:4 2:3 1:1 vs.) bir sürü video formatı var ona uygun çekerseniz kalite kaybı daha az olur. Kendi instagram kamerasında kayıp olmaz.
ahmetates
Active Level 1
Galaxy S

Özellikle 60 fps uhd videolarda 60 fps olarak yüklenmiyor 

0 Likes
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy S

Merhaba, yaşadığın sorun uygulama kaynaklı. Normal çektiğin video galery alanında donuyorsa cihaz sorunudur fakat bahsettiğin sorun uygulama kaynaklı. İnstagram üzerinden video kaydı alıp hikaye atmayı deneyebilirsin. 

0 Likes