cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S22+ 5.0 GHz WiFi sorunu

(Topic created on: 03-30-2022 09:53 PM)
261 Views
OrBye
Active Level 1
Options
Galaxy S

Cihazı alalı bir hafta oldu. Daha önce s20 note 10 gibi cihazlarla hiç sorun yaşamadığim evimde bu cihazla 5ghz WiFi ye bağlandığımda çok kısa geçmeden internet alışverişini kesiyor, mobil ağa bağlanıyor. Hatta 5 GHz ağa bağlanmak istediğim zaman çoğu zaman bağlanamıyor bile.

Bilginize 
5 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba
Öncelikle ayarlar kısmından yazılım güncellemesi kısmından cihazınızın yazılımını en son sürüme kadar güncelleyiniz

Cihazınızın yazılımı güncel olduğu halinde bu sorunu yaşıyorsanız cihazınızın Ağ ayarlarını sıfırlama nız gerekir Bu işlemi yaptığınız zaman herhangi bir veri kaybı yaşamayacaksınız uygulamalar ekranına gelin ayarlar uygulamasına tıklayıp girin genel yönetim yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden Ağ ayarlarını sıfırla yazı seçeneğini tıklayın oradaki sayfadaki gerekli yönergeleri takip ederek sıfırlama işlemini başlatın onaylayın

Tüm bu işlemlere rağmen Sorun devam ederse verilerinizi yedekleyip cihazınızı fabrika ayarlarına komple sıfırlamanız gerekir
0 Likes
OrBye
Active Level 1
Galaxy S
Merhaba,

Yazılım güncel.

Yukarıda saymış olduğunuz çözüm önerilerini başka forumlarda da okudum. Ve sizin ilettiğiniz sıralama ile de gerçekleştirdim. Bir gelişme olmadı ne yazık ki.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
O zaman sizlere Samsung Müşteri hizmetlerini aramanızı ve bilgi almanızı tavsiye ederim teknik uzman ekip sizlere ayrıntılı bir şekilde yardımcı olacaktır maalesef tek ve en son önerebileceğim şey bu kaldı şu anda müşteri hizmetlerinin mesai saatleri sona ermiştir Yarın gün içerisinde aramanız gerekiyor
444 77 11
0 Likes
OrBye
Active Level 1
Galaxy S
Düzeltmek isterim. Mesele 5 GHz değil. Genel WiFi performansı düşük. farklı bir cihaz fast.com da 2.7 mb/s download alabilirken, ben 300-600 kb/s alıyorum. Ve kopuyor bu süre içersinde WiFi dan. Başka benzer sorun yaşayan var mı bilmiyorum. Belki de defolu bir mala denk geldim.
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba OrBye,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

0 Likes