cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21ultra aşırı ısınması ve kasması

(Topic created on: 04-20-2021 11:08 PM)
353 Views
Ertugrultoktas
Active Level 3
Options
Galaxy S

Bugün cihazı aldığım bayii ile görüştüm, kontrolleri sonrasında evet cihanız çok ısınıyor teknik servise göndermemiz gerekiyor denildi, ne kadar sürer sorusuna 1 hafta ile karşılık aldıktan sonra her şeyin sıfırlanacağını yeni bir yazılım atmak zorunda kalabileceklerini ve bana yedek cihaz veremeyeceklerini bildirdiler; bakın 16.000 lira ile kendinizi nasıl sıkıntıya sokarsınız sorusu olsa en iyi cevap yeni bir samsung son model cep telefonu alınması verilebilirdi sanırım 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Ertugrultoktas,

Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Yardım alın > Hata raporları > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
17 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim

S21 ultrada mı ısınıyor yok artık s20 den sonra bu alışkanlık oldu

Samsung sen neler yapıyorsun ?????

Kardeşim durumuna üzüldüm cihazı yetkili serviste işlem görmesine izin vermeyiniz yazılım Artırabilirsiniz ama sorun düzelmez ise cihazı in değişim talebinde bulunun bu sizin hakkınız garanti kapsamında oluyor ilk 6 ay
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Aynen kardeşim kesinlikle haklısın
Kulancı kardeşime dedim cihazı kesinlikle serviste açtırmasın
Galaxy S
Değişim talebinde nasıl bulunucam
0 Likes
ultrathor
Active Level 1
Galaxy S
Yazılımsal problemleri var bu aralar telefonların. Benim note on plus aşırı kasma yapıyor. Ama değişim talebinde bulun bi nebze kafan rahat olsun
0 Likes
Galaxy S
Nasıl değişim talebinde bulunuyoruz
0 Likes
ruhsuzadam
Active Level 6
Galaxy S
Boşuna servise vermişsin o telefonun öyle ısınması gayet normal.ben de bir bayiye gittiğimde çok ısındığını söyledi teknik servise verdim.teknik servis bu ısınmaların exynos işlemci yüzünden normal olduğunu söyledi.kısacası ısınma konusunda takıntılı biriyseniz geçmiş olsun.o paralara çıkıpta birdaha samsung almazsınız tecrübe olmuş olur.
Galaxy S
Servise vermedim
0 Likes
ruhsuzadam
Active Level 6
Galaxy S
Hepsi ısınıyor aga be exynos 2100 de rezalet.10.000 liraya s21 plus alıyorsun instagramda ısınıyor :D.vallahi bi samsung fanboyu olarak iyice samsungdan soğumaya başladım.snapdragonlu model çıkmazsa birdahaki telefonum iphone olacak
0 Likes
ruhsuzadam
Active Level 6
Galaxy S
Kanka valla exynoslu s20 plus kullanmıyorum.snapdragonlu s20 plus getirtme imkanım olsa direk getirticem.exynosla mecbur idare ediyorum ama binance gibi kripto para borsalarında arada hafif kasmalar ve ısınma olması üzmeye başladı:(.
0 Likes