cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21ultra aşırı ısınması ve kasması

(Topic created on: 04-21-2021 08:21 AM)
124 Views
Ertugrultoktas
Active Level 3
Options
Galaxy S

Bugün cihazı aldığım bayii ile görüştüm, kontrolleri sonrasında evet cihanız çok ısınıyor teknik servise göndermemiz gerekiyor denildi, ne kadar sürer sorusuna 1 hafta ile karşılık aldıktan sonra her şeyin sıfırlanacağını yeni bir yazılım atmak zorunda kalabileceklerini ve bana yedek cihaz veremeyeceklerini bildirdiler; bakın 16.000 lira ile kendinizi nasıl sıkıntıya sokarsınız sorusu olsa en iyi cevap yeni bir samsung son model cep telefonu alınması verilebilirdi sanırım 

17 Comments
ruhsuzadam
Active Level 6
Galaxy S
Hayırlı olsun güle güle kullan valla gerçekleştirmek istediğim şeyi yapmışsın.tecrübelerini bizle paylaşırsan çok minnettar kalırız.bende snapdragonlu bir s serisine geçmeyi düşünüyorum
Galaxy S
Benim kısa zamanda yeni telefonum I phone olacak sıktılar artık
0 Likes
ruhsuzadam
Active Level 6
Galaxy S
16000 lere çıksam kesinlikle android bir cihaz almazdım.benim için çok yüksek bir rakam.o rakamları sadece iphoneye verirdim.
0 Likes
Galaxy S
Snapdragonlu modeli nasıl getiricez
0 Likes
Galaxy S
Bakın arkadaşlar sorun ısınması değil sorun ısınırken her şeyin donması oyun bağımlısı olanlar bilir oyunun en heyecanlı yerinde deli gibi kasılması insanı kanser ediyor açıkçası hayır ben her şeyi geçtim instaya atılan foto çöp oluyor geçen de paylaştım bunu bixby hâlâ türkçe olacak diyor bayii bir de 2017 den beri aynı yalan çok **bleep** samsung türkiye pazarı kesinlikle bitiyor s3 den bu yana samsung kullanıcısıydım bitti artık benim için
0 Likes
ruhsuzadam
Active Level 6
Galaxy S
Hocam o donmasının sebebi exynos işlemci samsung o donmaların normal olduğunu söylüyor.hikaye konusuna gelirsek bu tamamen optimizasyonla alakalı ios instagram gibi uygulamalarla daha uyumlu.zaten sosyal medyada önemli işleriniz varsa s21 ultra almamalıydınız.bu yıllardır bilinen bir sorun.
0 Likes
xloover
Active Level 7
Galaxy S
Ben a30s kullanıyorum.Exynos 7904 işlemcisi var normal şartlarda sorunsuz şekilde çalışıyor.Şikayetçi değilim.
0 Likes
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Ertugrultoktas,

Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Yardım alın > Hata raporları > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes