cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21fe wifi 6

(Topic created on: 05-22-2023 08:46 AM)
78 Views
BURchinaS21f
Expert Level 3
Options
Galaxy S

Arkadaşlar s21fe de wifi 6 var sanırım..ben 6 ya gececegim ama bazı videolarda wifi 6 tinin 100 mbps fiber hızlar için olduğu söyleniyor..ben mevcut tarifemle 25 mbps fiberrle dewam edeceğim bu wifi 6 tinin 25 mbps de etkisi olurmu tam anlamadim ben..yoksa 25 mpbs de aynı 5 oldugu gibimi verim alırım..

11 Comments
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy S
İleriye dönük faydası olur. Wifi 5 2x2 80 Mhz ile 600 Mbps hız aldım.
BURchinaS21f
Expert Level 3
Galaxy S
Normal paket tarifeniz kaç Mbps sizin ..birde benim wi-fi 5 7 senelik bazen soru işareti çıkıyor internet olmadan bağlı diyor.
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy S
Normal paketim 500 Mbps. Fakat Fiber olduğu için 650 civarı hız alıyorum. Wifi standardı yerine belki modem de bir sıkıntı olabilir. Farklı modem deneyerek test edin
ygtknca
Active Level 8
Galaxy S
Dostum WiFi-6 çok yüksek hızlsr için geçerli bir durum yani 20mbps-100 mbps arası bu durumu **bleep** edemezsin ne yazık ki
BURchinaS21f
Expert Level 3
Galaxy S
Öylede.. şöyle:25 mbps pakette 6 kullansam hızda **bleep** oluyor mu onu merak ediyorum bu hız 25 in 30 veya 40 çıkması değil zaten öyle birşey olmazda yani hızlı olurmu videolar daha çabuk dolar sayfalar daha çabuk açılirmi hoş gerçi 25 fiber bile gayet süper de😁
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy S
Hızın düşmez. Lokal ağ içi hızın artar ileriye dönük yatırım olur
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
6 ya geçmek nasıl oluyor ? 6 Ghz mi diyorsunuz? 6 Ghz'den bahsediyorsanız Wifi 6E lazım.

BURchinaS21f
Expert Level 3
Galaxy S
WiFi 6 modem olarak üstad..👍😎modem değiştirmeyi düşünüyorum da..farkı olurmu acaba..25 mpbs de ..onu anlayamadim bı türlü
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Iphone veya samsung s6 ailesinde wifi 6 bulunmamakta ve ister 100 ister 8 mb olsun hepsi icin olur ve wifi 5 ten farkli sinyali