cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21fe sd modeli turkiye de

(Topic created on: 11-23-2023 11:07 PM)
324 Views
ben006
Expert Level 5
Options
Galaxy S
Cok gec kalinan model oldu malesef ve andorid 15 son 
image

9 Comments
s23256ufs4
Active Level 6
Galaxy S

samsungun yeni model üretme hastalığının bir başka ürünü. önceki model iyiyse neden bunu çıkartıyorsun? bu model iyiyse neden hala exynos üretiyorsun? saçma sapan işler. 

ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Bidebu son guncelleme olacak and 15 alacak olan s21 sd ve exyonslar bosuna umutlaniyor kulanicilar andorid ozun zaman alacak diye
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Elinde kalan işlemcileri satmak için yapilmis
Galaxy S
Hayır Android 16 son güncellemesi, exynos 2100'lü modelle aynı anda çıktı, her şey aynı sadece işlemciler farklı önce gelen exynos 2100lü olan 2. Nesilde SD 888 olan modeli, bilip bilmeden konuşmayın.
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
S20 fe sd aynisini dediniz basta hayur dedim herkez okela tarzta alacak denildi ben hakli ciktim buda oyle olacak
Galaxy S
Ben biliyordum S20 FE SD'li modelin Android 13te biteceğini bende o yüzden sattım hatta, S21 FE'de Android 12 ile geldi Android 16'da bitirecek güncellemesini, artı bir yılda güvenlik güncellemesi alacak.
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
S20 fe de sd and 11 geldi ben dedim s20 ailesi birlikte son diye buda oyle olacak hem sd hemde exynos olanda
Galaxy S
S21e 4 yıl söz verildiğinde Android 11le çıktı ama S21 FE hem 4 yıl söz verildi hemde Android 12 ile çıktı göreceksin Android 16da son bulacak.
Galaxy S
Snapdragon 888 Exynos 2100 İle Tamamen Aynı Bu Arada 😅