cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21fe saat sorunu

(Topic created on: 03-13-2023 10:24 PM)
200 Views
Emir-S22
Expert Level 4
Options
Galaxy S

normalde hep alt alta saat kullanırım ama sürekli eski yanyana düzene geçiyor cihaz nedendir acaba

image

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Emrdpks21fe,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

9 Comments
TheHeisenberg
Active Level 6
Galaxy S
Basili tutup duzeltin, olmazsa kesin çözüm olarak, Galaxy Store'dan Good Lock indirin, Good Lock'tan LockStar modülünü indirin ve ayarlayın. Sorununuz çözülmüş olacaktır.
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
basılı tutup düzeltmesini biliyorum ama sürekli düzeltmek yoruyor good lockdada yapsam aynı devam ediyorsorun
TheHeisenberg
Active Level 6
Galaxy S
Kilit ekranında basılı tutun, bu özellik One UI 5 ile geldi bildiğiniz üzere. Orada ayarayabiliyorsunuz saat kısmını, ister sola yatık ister alt alta, bir çok seçenek var. Sorun Good Lock'tan fa olabilir.
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
biliyorum öyle ayarlandığını zaten good lockta sadece quick starı aktif kullanıyorum
TheHeisenberg
Active Level 6
Galaxy S
Son dediğimi görmediniz galiba, zaten halihazırda ilk cevabınızda belirtmiştiniz. Ben diyorum ki yaptığınız ayarlamalar kilit ekranın ayarlarını bozmuş olabilir, bence bir deaktif edip öyle deneyin.
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
kilit ekranıyla alakası olan bir modul kullanmıyorum diyorum bende
Galaxy S
ekrana basılı tutun ve saat seceneklerinş düzenleyin,düzelir.
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
her seferinde düzenlemekten bıktıpım için konu açtım
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Emrdpks21fe,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD