cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21Ultra/S21

(Topic created on: 12-14-2022 02:03 AM)
101 Views
ozzyas
Active Level 5
Options
Galaxy S
Bi tane insan evladı ya da Samsung çalışanı ya da herşeyi okuyup görüp gerekirse silen Members moderatörleri açıklayabikecekmi artık bi zahmet!! NEDEN TÜM DÜNYADA VERİLEN GÜNCELLMEYİ HALA TÜRKİYE OLARAK VEREMİYORSUNUZ? O kadar para verip elma yerine sizi seçen kullanıcılarınızla dalga mı geçiyorsunuz? Haritada yerini bile bilmediğimiz ülkeler alalı 1 buçuk ay olacak. Gerçekten söylenecek söz bulamıyorum..
8 Comments
S21magduru
Active Level 2
Galaxy S

Kasım Yaması ➡️ YOK
Aralık Yaması  ➡️ YOK
Android 13&UI5➡️YOK

SEN NEDEN VARSIN SAMSUNG TÜRKİYE ⁉️

kolombo06
Active Level 6
Galaxy S

Kasım yama yok 

Aralık yama yok 
Android 13 yok 
Sen ne işe yararsın @samsung 
Yazıklar olsun size 
Kadır
Active Level 5
Galaxy S
Kesinlikle! Aylardır bir güncelleme bile veremedi. Samsung Türkiye ekibi okey masasından kalkamadı galiba.
Tahsinuys
Active Level 3
Galaxy S
SM-G998N modeli android 13 ü Kasım ayında aldı.S21 Ultra ya android güncelleme gelmemesi çok zor.Bugün de Aralık güvenlik güncellemesi aldı telefon.
MekaClyde
Active Level 6
Galaxy S
998B modeline cidden Kasım aydına da gelmedi güncelleme. Bizzat kullanıyorum
gurme
Active Level 3
Galaxy S
Ocak ayında gelir
0 Likes
cagataygvn
Active Level 4
Galaxy S
Son güncelleme 1 ekimde gelmiş 😄 samsungun en güçlü 2.telefonuna verdiği değer bu. Iphone 13 eş değeri bu sizce apple 13e böyle davranır mıydı? Ben dışarda samsung savunmaktan yoruldum bunlar kendi markalarını batırmaktan yorulmadı
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba ozzyas,

Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. Cihazlarımız için kontroller devam ettiğinden, ileriki tarihlerde listemizi kontrol etmenizi rica ederim. Liste tarihleri güncellenmektedir. Güncelleme listesini link üzerinden takipte kalmanızı rica ederiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkürler.

http://www.guncelmiyiz.com

Teşekkürler.
MOD