cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21Fe 120 Hz Pil sorunu

(Topic created on: 04-14-2023 10:52 PM)
249 Views
darkv
Active Level 5
Options
Galaxy S

Merhaba dostlar,

Deneme amaçlı güç tasarrufu kapalı 120 Hz açık dark mode ortalama 4. 5 saat ekran süresi verdi . güç tasarrufu kapalı iken 7. 8. Saat veriyor . Bu normali biz telefonu 120 hzde kullanamayacakmiyiz

image

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Galaxy S
Aslında bataryayı biraz daha büyütseler ve yazılımdaki hiç kimsenin kullanmadıgı gereksiz özellikleri kaldırsalar sorun çözülecekte,aynı sistemde devam ediyorlar bu kadar şikayete rağmen.

View solution in context

Solution
Mehmets21Fe
Active Level 5
Galaxy S
Ben 120 hz karanlık mod kapalı guc tasarrufu kapalı WiFi de parlaklık %30 6 buçuk 7 saati çıkarıyorum ekran süresi ve ayarlarının hepsi fabrikasyon

View solution in context

Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba darkv,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
9 Comments
Galaxy S
İyi degil
0 Likes
ygtknca
Active Level 8
Galaxy S
Dostum a53 kullanıyorum aynı şekilde 120hz genel olarak çok şarj yiyor normal durum genelde film felan izlerken güç tasarrufuna alıyorum hatta aynı senin gibi 1-2 diş çekiyor onun içinde evdeysem eğer hattı kapatıp wifi aramasını kapıyorum bir de **bleep** kullanmadığım uygulamaları uyku moduna aldım hiçbir uygulamayı derin moda almadım neden bilmiyorum derine alınca daha çok şarj gidiyor profilimde şarjı uzun kullanmak için konu açtım bakabilirisn
ygtknca
Active Level 8
Galaxy S
Çoğu kişi kötü felan diyicek takılma gerçekten uzun süreleri alan çoğu kişi telefonun neredeyse bütün ayarlarını kısmış durumda ancs öyle uzun bir süre alınıyor hatta çok etkiliyor bazen 1-2 saat etkiliyor
ygtknca
Active Level 8
Galaxy S
Kullanılan uygulamalar da etkiliyor Screenshot_20230413_081232_Device care.jpg
ygtknca
Active Level 8
Galaxy S
Bilmiyorum ben öyle hissettim özellikle çok kullanılan uygulamalar derin moda alınıraa sürekli açıldıkran sonra kapanmaya zorlanıyor ve derin moddaki uygulamalara güncelleme gelmiyor güncellemer sayesinde pil düzeltilebiliyor uygulamalarda o yüzden derin uykuya almıyorum hiç bir şeye
0 Likes
Galaxy S
Derin uykuya alınca dahami çok şarj gidiyor
0 Likes
Solution
Galaxy S
Aslında bataryayı biraz daha büyütseler ve yazılımdaki hiç kimsenin kullanmadıgı gereksiz özellikleri kaldırsalar sorun çözülecekte,aynı sistemde devam ediyorlar bu kadar şikayete rağmen.
Solution
Mehmets21Fe
Active Level 5
Galaxy S
Ben 120 hz karanlık mod kapalı guc tasarrufu kapalı WiFi de parlaklık %30 6 buçuk 7 saati çıkarıyorum ekran süresi ve ayarlarının hepsi fabrikasyon
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba darkv,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes