cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21FE WHATSAPP GÖRÜNTÜLÜ DE KAMERA DONUYOR

(Topic created on: 08-01-2022 11:28 PM)
154 Views
aliicolakk0
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Sıfırladım uygulamayı silip kurdum farklı farklı İnternetlere bağlanıp denedim mobil veri de denedim sonuç yine aynı yok mudur bir çözümü 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy S
Merhaba

Sorun yaşadığınızı dile getirdiğiniz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir.

Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için;

Uygulamalar>Play Store>Sorun yaşadığınızı uygulama>"Geliştirici iletişim bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine/geliştiricisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler, iyi geceler dilerim

View solution in context

5 Comments
Galaxy S
O dertden muztarib kişi çok
0 Likes
aliicolakk0
Beginner Level 2
Galaxy S
İphonedan samsunga geçtim rahatladım diye düşünüyordum şuana kadar tek sorun bu gayet memnunum ama bunu da çözmeliler koskoca samsung 3.parti uygulamalara söz dinletemiyor mu
Galaxy S
Bendede s21 var bataryaları zayıf s serilerinin
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Android, geliştiriciler tarafından pek umursanan bir işletim sistemi değil.
Bunun örneğini de zaten konu olarak açtınız.
0 Likes
Solution
Galaxy S
Merhaba

Sorun yaşadığınızı dile getirdiğiniz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir.

Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için;

Uygulamalar>Play Store>Sorun yaşadığınızı uygulama>"Geliştirici iletişim bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine/geliştiricisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler, iyi geceler dilerim