cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21FE SORUNLARRR

(Topic created on: 01-18-2024 02:49 PM)
46 Views
trballi
Active Level 4
Options
Galaxy S
Arkadaslar kusura bakmayin yine konu actim ama cidden sinirliyim 

Telefonu sarja taktim ( orjinal ) sarj aletini kabul etmiyor ettigindede surekli olarak kendini yeniden baslatiyor 
 aşırı derecede donma basladı 
Ve hala bana samsung öven arkadaslar oldu
Sabah hicbisey olmayan telefon güncellemeden sonra kullanilmaz hale geldi 
Benim telefonuma dusuk model diyen bile oldu millet hala iphone 6s kamerasini konusuruken benim 21 model telefonun düştügü durumlara bakın s23 almış bir arkadasinda basina gelmis bir durum ya bilerek bozdular yada cidden beceriksizlik baska bisey degil.... 
14 Comments
enineboyuna06
Active Level 9
Galaxy S
Güncellemeden dolayı olduğunu zannetmem. Ama teyit etmek için farklı şarj adaptörü deneyin. Olmazsa verileri yedekleyip format atın. Yine devam ediyorsa muhtemelen donanımsaldır genelde öyle oluyor. Bir de membersa girince hata raporu gönder ekranı çıkıyor mu? Bu arada s21 fe üst segmenttir alt segment diyen saçmalıyordur.
trballi
Active Level 4
Galaxy S
O ekran cıkıyor bide güncellemeden önce hicbir sorun yoktu telefonda güncellemeden sonra bu sorunlar cıktı
enineboyuna06
Active Level 9
Galaxy S
S23 kullanıcısında da yaşanmışsa güncellemeden olabilir normalde olmaması gerekir ama olabiliyor mesela geçen sene watch4 leri bozmuşlardı hiç açılmıyordu. Hata raporu göndermek tek çare.
trballi
Active Level 4
Galaxy S
3 defa gönderdim daha dönüş saglanmadı
0 Likes
enineboyuna06
Active Level 9
Galaxy S
En geç 1 gün içinde cevap verirler
trballi
Active Level 4
Galaxy S
Emin ol 1 güne telefon telef olur
0 Likes
GökTürk_S23
Active Level 10
Galaxy S
Bende de s21 fe vardı evet sorunlar vardı ve son derece canımı sıkıyordu bunun üzerine değişim kampanyası ile s23 e geçiş yaptım şükür şuan iyi, sana tavsiyem o cihazı elinden çıkarmaktır. Tamamen sorunlu bir cihaz.
0 Likes
trballi
Active Level 4
Galaxy S
Öyle yapacam bende apple gececem samsung herdefasinda pismanlik duyduruyor bana
GökTürk_S23
Active Level 10
Galaxy S
Valla kardeşim samsung alacaksan snapdragon işlemcili alacaksın en iyisi... samimi söylüyorum exynos hiç bir halta yaramıyor en başta çok ısınıyor, samsung alacaksan snapdragon herşeyi ile iyi.