cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21

(Topic created on: 01-20-2021 08:28 PM)
461 Views
vffvbb
Active Level 6
Options
Galaxy S

Bey ler

S21 Şarj dayken Batarya sı çok ısınıyor şarj adaptör de ısınıyor S20 de Bu Sorun lar var mıydı beyler 10bin Tl verdim Daha 2 Günlük Cihaz Bismillah Alışma Süresin deyim 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ben006
Expert Level 5
Galaxy S

daha yeni oldugu icin telefon isinması normaldir ve sarj da iken de kulaniyorsaniz normal ve adaptor elekterik akimdan kaynakli.

View solution in context

20 Comments
İLKEŘ-M21
Active Level 7
Galaxy S
😀hatırlarsın belki yıllardır samsnung kullanıyorum ama 10 tl ye iphone alırım demiştim geçmiş olsun.
vffvbb
Active Level 6
Galaxy S
knk anam ağladı o cihazı Alana kadar çif mesayi yaptım ben bir ben bilirim bir yukar daki Allah 10 bin Tl dile Koy samsung verdim ne yapacam Allah Aşkına Kardeşine yarım et çiçeyi burnun da 2 günlük cihaz
İLKEŘ-M21
Active Level 7
Galaxy S
doğrudur kardeşim telefon bu ısınabilir aşırı ısınma varsa samsung canli destekden yardim alabilirsin
Solution
ben006
Expert Level 5
Galaxy S

daha yeni oldugu icin telefon isinması normaldir ve sarj da iken de kulaniyorsaniz normal ve adaptor elekterik akimdan kaynakli.

vffvbb
Active Level 6
Galaxy S
knk Allah Yukar da ben şarj dayken el lemem
Galaxy S
ellemeden sıcak olduğunu nasıl anladın 😂
vffvbb
Active Level 6
Galaxy S
sen maytap geç Düsenin dostu olmaz mış gülme konuşma gelir başına bem de karşına gelir senin le maytap geçerim knk
Arda9990
Active Level 8
Galaxy S
Isınması normaldir her telefon ısınıyor
vffvbb
Active Level 6
Galaxy S
baba ısınıyor da fena ısınıyor hem cihsz hem de adaptör 444 77 11 aradım teknik servis yönlen dir diler o servise verecem En az 1 Hafta servis te Kalcak dedi sorun yaşar taktir in de para iade si yacak larını söylediler