cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21

(Topic created on: 07-02-2022 04:25 PM)
110 Views
ss06
Active Level 4
Options
Galaxy S
Arkadaslar merhabalar 
Yeni bir telefon almak istiyorum ve niyetim s21 duz olan model ne dersiniz ozellikle kullananlar memnun mu kamera batarya performans nasil tavsiye edermisiniz. Olumlu yada olumsuz dusunceleriniz belirtirseniz sevinirim.
29 Comments
Mücahit06
Active Level 7
Galaxy S
Benim görüşüm android telefona 10 k para verilmez
ss06
Active Level 4
Galaxy S
Gorusunuz icin tesekkur ederim ama android vs ios icin fikir sormadim s21 kullananlara bu telefonu sordum.
Halil_97
Active Level 7
Galaxy S
Ben de s21 ve note 20 ultra arasinda kalmıştım note 20 ultrayı tercih ettim edge ekran ve WQHD cozunurlugu oldugu icin amcak s21 cihazinida inceledim onun artisida 5g mevcut ve androidi note 20 serisine göre 1 seviye ustte kalicak karar sizin
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
2 seviye 4 yıl sözü verildi
Halil_97
Active Level 7
Galaxy S
4 yıl sözü note 20 ultrayıda kapsar umuduyla 1 seviye diye yazdim 😅
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Arkadas bi bitmediniz kurdan dolayi en kotu tel 5 bin tl olmus andorid 10 bin tl verilmez diyonuz
Mücahit06
Active Level 7
Galaxy S
Kardesim ben görüşümü paylaştım niye bu kadar geriliyorsun Sahibi bu kadar gerilmiyor.... daha açılırken bile yükleniyor yazısı çıkan Samsung yani android hantal bi telefon bi kaç sene sonra eskiyor yüzüne bile bakmıyor üretici
Actixel
Expert Level 1
Galaxy S
Samsung un hatası da bu kendi topuğuna sıkıyor
orta ve düşük segment cihazlarında üzerine kendi logosunu koyuyor sonra sizin gibi düşük segment cihaz alanlar Samsung a giydirip duruyor.
Bunu söyleyen tek kişi de ben değilim.
Mücahit06
Active Level 7
Galaxy S
Zamanında ilk çıktığında S4 de kullandım s6 edge kullandım. Samsung'u Galaxy ace çıktığından beri kullanıyorum ben
Amiral gemisi de kullandım
Orta üst segment de kullandım
Alt segment telefon da kullandım
Samsung'u çok iyi biliyorum :)