cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21 ultra s10plus

(Topic created on: 02-22-2023 09:28 PM)
173 Views
Bayram32
Expert Level 2
Options
Galaxy S
Bende hdr de aşırı yokken onda nasıl var ve 60fps alabilir?ben 40fps alıyorum 
image

S21 ultra

image
S10+

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Bayram32,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

4 Comments
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy S
S10+ ( exynoslu olan ) sunamayacagi bir performansı vaat ediyor , bir kaç dakika sonra hemen FPS düşüyor ( internette testler var ) ayrıca S21 ultra (exynos olan ) hdr 60 FPS kaldırır çünkü 2100, uzun zamandır gelen en iyi exynos işlemcisi ama bu ayarı acamamanizin nedeni Samsung'un pubg ile olan anlaşmazlıkları ( evet herhangi cihazın kaç fps vereceği cihazın yapımcı firmasının oyunun yapımcı firması ile olan anlaşmasına bağlı )
Bayram32
Expert Level 2
Galaxy S
S10+ kaldırıyorda anlaşması sadece o cihazla mi var oluyor? S21 ultrada hdr de 60fps yok gördüğün gibi akıcı modu yok.
budchirp
Active Level 7
Galaxy S
S10 (exynos) ile HDR Aşırı bir şekilde mükemmel bir şekilde oynayabiliyorum. FPS sabit 60 olmayabilir ama gözle görünür olarak kasma yok.
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Bayram32,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​