Original topic:

S21 ultra, Here i come [חווית שימוש]

(Topic created on: 02-19-2021 11:09 AM)
839 Views
MonSamsung
Expert Level 5
Options
Galaxy S

אז נכון שאת ערכת המזמינים הראשונים שהזמנתי לא קיבלתי, אבל המכשיר בידיי ואני שמחה ומתרגשת לכתוב (כן סוף סוף סיימתי) סקירה אישית. 

image
איור באפליקציית PenUp, ב S21 ultra, עם העט של Note 20 ultra. כן, במציאות הטלפון מרשים יותר וארוך יותר 😉

אז ככה, דבר ראשון, בתור אחת שחוותה גם את S20 ultra וגם את Note 20 ultra (כן, יש לי תסביך-טלפונים-הכי-טובים) אני אפתח ואגיד שמבחינתי הוא מעבר למצופה כבר בהרגשה הזאת ביד כשאת מחזיקה את המכשיר. והקטע המפתיע, זה שהוא פחות כבד לי ממה שחששתי שיהיה. וכן, נוח יותר מה s20 ultra ומה Note 20 ultra. לי, לפחות.

מהירות וביצועים:

אני משתמשת עם מספר אפליקציות ביחד, והוא פשוט מהיר כאילו עובדת רק אפליקציה אחת... (באופן מרשים).

אני יכולה להשאיר שלוש אפליקציות במצב "השאר פתוח" (על מנת לסגור את כל הבלגן ולהשאיר את מה שצריכה, בלחיצה אחת).

אני רואה סדרות ונהנית מכל רגע. ככה סתם בלי להבין בנתוני מעבד ונתוני מסך, וכל זה. פשוט ככה.

אני לא אדבר סתם במספרים, מושגים, ושפת-מפרטים כי: 1: לא מבינה בזה הרבה 2: אתם ראיתם את זה מספיק, וזה קיים בכל מקום שתפתחו. וזה לא פוסט מכירה או השקה זה פשוט פוסט חוות דעת של פשוטת עם כמוני.

מראה:

המסך שלו 6.8 אינץ ביחס ל 6.9 שזה כבר יותר נוח ועדיין גדול, למי שאוהב גדול.

המסגרת מצומצמת כך שהתצוגה פרוסה ממש כמעט על כל המכשיר.

image
התמונה לקוחה מאתר סמסונג

ועוד:
הזכוכית! כמובן Gorilla Glass חזקה. אישית, חשוב לי מאד שהטלפון שלי יהיה חזק. פשוט חזק. ולא עדין וחלשלוש. צריכה לדעת שאני מחזיקה במשהו חזק ושלא אצטרך לחיות עם דאגה נוספת על הראש.

בעברי הרחוק היה לי אייפון, וכל שני וחמישי שברתי את המסך שלו. עד שהמוכר אמר לי דיי. דיי זהו את לא קונה יותר אייפון את צריכה סמסונג! וכך התחילה דרכי עם סמסונג S3 ולאחריו J7, וכן הלאה... ומאז אני רק מבסוטה סוף סוף מטלפונים טובים.

ממשק ה One UI 3.1 כייפי חדשני ויש ואפילו אפליקציית הודעות חדשה ורעננה 😉

image
אפליקציית ההודעות החדשה

image

והכייף של הכייף ה S-pen!!!

וזה מה שהכריע את הכף וגרם לי להחליט סופית שאני הולכת על S21 ultra.

כלכך שמחתי כשראיתי שנתנו בו את האפשרות הזו.

התחושה בשימוש בעט זורמת לי - לא יודעת אם פסיכולוגית או לא - אבל יותר כייפית וטובה לי מה Note.
(השתמשתי בעט של הנוט, אין לי עדיין את ה S-pen והנרתיק שלו לא יודעתאם זה משנה או לא).

image
התמונה לקוחה מאתר סמסונג

image
המידע האמיתי, מאתר סמסונג

כמובן וכמובן עוד סיבה שלשמה התכנסנו היא הסוללה.

סוללה עוצמתית של 5,000 mAh כמו שכבר הבנתם עד כה (ככה קצת מהכירות איתי בדו-שיח איתכם בפוסטים השונים 😉🤭), אני צריכה לדעת שאני מצויידת כמו שצריך ולא רק עם זכוכית חזקה אלא גם סוללה-גבר. כזאת שתעמוד חזק ולא תיגמר מכל שטות.

אני יוצאת מהבית, חוזרת, ועדיין משתמשת בטלפון! מטעינה כשהולכת לישון על מטען אלחוטי עד הבוקר (לא בריא לישון ליד מטען 😈)

*ראוי לציין שכמובן יש ימים כאלה ואחרים ובדיוק כמו מצב הרוח שלנו, גם עם הטלפון לפעמים משתנים השימושים, ומשתנה המצב, וייתכן שיהיה צריך להטעין מתישהו באמצע היום או לפני סוף היום, כי אין מה לעשות, אלה החיים, וזה בסדר ונורמלי ולגיטימי (אם כבר מה שלא בסדר זה שאין ראש מטען עם הטלפון, שכחתי לקנות וזה סתם מטריד שאני צריכה לדאוג ללכת לקנות)

[אני חושבת, אולי, אבל רק אולי, שב S20 ultra היא החזיקה לי יותר. לא יודעת, עדיין מנסה לעקוב...]

וכמובן כמובן עוד דבר שחשוב לי ביותר, בדיוק כמו סוללה חזקה וגוף חזק: העמידות למים. כשגשום (או כשהשלג לא מפסיק לרדת ואת תקועה שם) אפשר להשתמש בכייף וללא דאגות בטלפון, ככה, כשהוא מתרטב לו להנאתו מטיפות הגשם והדאגה לא אוכלת מבפנים.

image
התמונה לקוחה מאתר סמסונג

ואחרונה חביבה, המצלמה

קודם כל העיצוב הייחודי והמרשים שלה.... מקטע המצלמות משתלב עם המסגרת העליונה והצדדית של הטלפון וזה יוצר משהו מוזר (בקטע הטוב של המילה) שאין לי מילה להגדיר אותו.

בהתחלה הייתי קצת בהלם תרבותי אבל זה עובר לאט לאט ומתאהבים בזה.

אתם כבר יודעים שאני מפלח האוכלוסייה שפשוט אוהב לתפוס רגעים יפים, ולתעד תמונות שתופסות לי את העין, ולכן אני פחות יודעת להתעסק עם כל השכלולים של המצלמה, לא מבינה בזה הרבה אבל דבר אחד ברור זה שהאפשרויות רבות ומגוונות. את התוצאות, אתם רואים ותראו בגלריה 😊

image
הזום המטורף. לא כמו בפרסומות אבל מטורף דיו.

ובכל זאת, אני חייבת לציין את השינוי לטובה (לא מושלם אמנם, אבל מי כן מושלם) ב Space Zoom ×100. ב s20 ultra זה היה מאכזב, מטופש, וחסר טעם אלא אם כן יש לך חצובה (ועצבים וזמן ולהשתמש בה). ובכן, בדגם שלפנינו אני יכולה (יכולה! יכולה זה כבר טוב) להשתמש ב ×100, ואפילו קצת להנות מיזה...

image
התמונה לקוחה מאתר סמסונג

image
מידע מאתר סמסונג

image
מידע מאתר סמסונג. את זה, למשל, אני עדיין בודקת. לא יצא לי לראות או להרגיש את זה כשניסיתי ×100.

אני יודעת שלהרבה קשה מאד עם העובדה שאין כרטיס זיכרון. אני גם יכולה להבין את מי שעובד עם קבצי תמונה ווידיאו במחשב ובטלפון וכל אחד אחר שנוח לו ומעדיף פשוט לגבות הכל בכרטיס.
אני אישית מעולם לא באמת הסתדרתי עם זה, ויושבים לי כרטיסים עם מידע בבית שאין לי מה לעשות איתם, כי אני צריכה את המידע זמין אצלי בטלפון כאן ועכשיו. ולא שמיש לי להתחיל להתעסק עם כרטיסים. ובכל מקרה תמיד השתמשתי בשני כרטיסי סים.

[טוב נו, כדי לסיים באלגנטיות בכל זאת אצרף לכם מאתר סמסונג כמה נתונים שבשבילי הם היו די חדשים וזרים:]

image

image

image

לסיכום: 
אהבתי! כייף לי. וזהו. 
חולת טלפונים שכמותי. 

(ועדיין מעמידה אותו במבחן. כמו את כולם בחיים שלי. בינתיים לא מאכזב)

image
התמונה לקוחה מאתר סמסונג

38 Comments
LiamBuhbut
Expert Level 5
Galaxy S
אחלה סקירה, נהניתי לקרוא!
MonSamsung
Expert Level 5
Galaxy S
תודה ליאם!!
EladSolomon