cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21 ultra 4k 60 fps parazit sorunu

(Topic created on: 02-02-2023 10:32 PM)
322 Views
Bayram32
Expert Level 1
Options
Galaxy S

Bu pro video en yüksek parlaklık ayarıyla çekilmiş ayarlar

Bu normal video modu 4k 60 fps
Normal video modunda aşırı fazla parazit varken pro video modunda neden parazit çok az 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba bayram32,

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Sorun devam eder ise, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
10 Comments
Bayram32
Expert Level 1
Galaxy S
Pro video ayarları Bu şekilde Screenshot_20230202_222635_Camera.jpg
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
4k 60 fps deki normal bir durum kardeşim

İsoyu çok artırdığını için gürültü artar
Bayram32
Expert Level 1
Galaxy S
Hayir saçma olan şu, normal videoda sorun var . Iosu arttirdigim pro videoda gürültü parazit az var
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
4k 60 fps te parazit video çekerken oluşur ama galeriye gedliğinde işlenir biraz daha

Parazit 60 fps te mecbur oluyor samsung maalesef yıllardır bunu çözemedi
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Kamera ayarlarından video sabitlemeyi kapatıp tekrar dener misin? Eis yazılimsal sabitleme açıkken kamera yakınlaşıyor. Otomatik formatta çekilen videolarda parazit olabilir sistem yazılımla daha aydınlık görüntüler için ayarlama yapıyor ve parazit çok oluyor.
0 Likes
Bayram32
Expert Level 1
Galaxy S
Denemiştim sonuç ayni
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Ben 1080 60 fps çekim yapıyorum. Kalite olarak bir frk göremedim.
Bayram32
Expert Level 1
Galaxy S
Demi onu bende yasiyorum sadece farkı 8k da hissediyorum
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Yani zoomda da frk göremedim.