cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21 marka telefonum hızlı şarj olmuyor.

(Topic created on: 07-24-2022 10:23 AM)
83 Views
Berkayz
Active Level 4
Options
Galaxy S

Dün akşam yattığımda telefonumu şarja taktım ve sabah kalktığımda telefon şarjda olmasına rağmen şarjının hala aynı olduğunu gördüm.Adaptoru çıkarıp taktım ve telefonu Membersde ki testleri uyguladım.

Telefonum şuan sarj oluyor ama süper hızlı şarj olmuyor.Kablo şarjı oluyor.
Ayarlardan da süper hızlı şarj özelliği açık.
13 Comments
GokhanTurgut
Active Level 6
Galaxy S
Telefonunuzun soket girişinde veya şarj cihazınızda bir sorun olup olmadığını anlamak için başka bir şarj cihazı ile deneyin.

Soket girişinde bir problem olmayabilir. Şarj kablosunda veya şarj aletinin kafa kısmında olabilir.
Berkayz
Active Level 4
Galaxy S
Başka sarj aleti ile test ettim fakat sonuç yine aynı telefonum normal hızla şarj oluyor
Mutlu1979
Active Level 3
Galaxy S
Şarj koblosu ve aleti orijin değilse sıkıntı yapar bu kesin
Berkayz
Active Level 4
Galaxy S
Hersey orjinal
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Telefonun şarj kablosu bozuk büyük ihtimal. Orjinal başka şarj kablosu ile tekrar deneyin. Şarj cihazından ya da değilse şarj entegresi ya da soketi bozulmuş olabilir. Garantisi varsa ücretsiz değişebilirler.
Berkayz
Active Level 4
Galaxy S
Sarj soketini temizledim düzelir gibi oldu süper hızlı şarj etmeye başladı fakat takip ciksrdikgan sonra yine aynı sonuç var
GokhanTurgut
Active Level 6
Galaxy S
Şarj girişini yumuşak birşey ile fırçalayıp varsa içindeki pislikleri çıkarınız. Pislik varsa o da yapabilir.
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy S
Cihazınızda bir yamukluk var mı, çünkü ben de aynı durumdan servise gittim ve yamuk olduğu için fazladan ücret çıkardılar.
Berkayz
Active Level 4
Galaxy S
Hayir yok