cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21 kendi kendine yeniden başlatma sorunu

(Topic created on: 12-21-2023 06:36 PM)
170 Views
fb007
Active Level 5
Options
Galaxy S

Son 3 haftada 3.kez fln telefon kendi kendine yeniden başlatıyor. Members'e girince çöktü/dondu tarzı hata veriyor. Samsung yetkilileri yazılımla mı çözerler neyle çözerler bilmiyorum ama sabah alarm çalması gerekirken, acil işimiz olduğunda bu sorunla mı karşılaşacağız?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy S
Yedek alıp sıfırlayın,sorun devam ederse müşteri hizmetlerine bağlanın veya teknik serviste bataryayı kontrol ettirin.

View solution in context

18 Comments
thilmi
Active Level 1
Galaxy S
Yeniden başlatma olayı pil optimize ayarlarından olabilir. Ayarlardan pil kısmına gel altta pil optimizasyonu var ona tıkla ve açılan bu sayfada kapalı mı olduğunu kontrol et1703173375093.jpg
0 Likes
enineboyuna06
Active Level 9
Galaxy S
Benim bildiğim kadarıyla o şekilde yeniden başlatma olunca membersta uyarı vermiyor. Eğer ayar kapalıyken de yeniden başlatıyorsa donanımsal olma ihtimali yüksek. Garantiye göndermesi daha iyi olur
0 Likes
thilmi
Active Level 1
Galaxy S
Olabilir
0 Likes
fb007
Active Level 5
Galaxy S
@enineboyuna06 @thilmi aynen ayar kapalı hiç aktif etmedim.
0 Likes
enineboyuna06
Active Level 9
Galaxy S
O zaman donanımsal gibi görünüyor
Solution
Galaxy S
Yedek alıp sıfırlayın,sorun devam ederse müşteri hizmetlerine bağlanın veya teknik serviste bataryayı kontrol ettirin.
fb007
Active Level 5
Galaxy S
Öyle olacak gibi gözüküyor. Garantisi var ucret talep etme hakları var mı?
enineboyuna06
Active Level 9
Galaxy S
Kullanıcı hatası değilse olmaz ki öyle görünüyor
0 Likes
fb007
Active Level 5
Galaxy S
Peki HB üzerinden HB satıcılı aldım. HB ye mi göndereyim direkt kendim mi servise vereyim ne önerirsiniz?
0 Likes