cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21 fe video titreme sorunu

(Topic created on: 05-21-2023 12:19 PM)
89 Views
fatiihdemirrr
Active Level 7
Options
Galaxy S

3x ile video çekerken aşırı titriyor ve düşük ışıkta çok kötü çekiyor iphone 11 yerine bu telefonu tercih etme sebebim fazladan 3x optik kamerasının olmasıydı ama samsung bu işi becerememiş maalesef 

14 Comments
Tevfik
Active Level 6
Galaxy S
11 pro ile kıyasladım s21fe karanlık ortamlarda daha iyi çekiyor 30fps de. Hdr10+'ı açarsan telefon biraz daha detay yakalamaya çalışıyor ben öyle çekip sonradan SDRa dönüştürüyorum. Telephoto lensi 8mp olduğundan fotolarda falan yağlı boya gibi duruyor.
fatiihdemirrr
Active Level 7
Galaxy S
Düşük ışıkta kötü derken fotoğraftan bahsetmiştim zaten videoda gece sadece ana kamerayı kullanıyorum güneş ışığında 3x çok iyi ancak evin içinde falan iphone daha iyi net
Longinus
Active Level 6
Galaxy S
S21 FE'da ki telefoto lensin diyafram değeri "2.4"tür. Bu nedenle düşük ışıkta iyi performans gösteremez. Ek olarak çok düşük ışıkta tefoto kamerası aktif olmuyor ve telefon ana kamerayı (geniş açı lens) kullanarak yakınlaştırma gerçekleştiriyor. Titreme sorununuda bundan kaynaklı olsa gerek.
fatiihdemirrr
Active Level 7
Galaxy S
Düzelteyim güneş ışığında 3x ile video çekerken titreme oluyor gece denemedim bile.3x ile fotoğraf çekerken evin içinde bile görüntü çok kötü oluyor güneşin altında bir sorun yok.
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba fatiihdemirrr,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes