cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 fe kullanıcıları bu telefonu önerir misiniz ?

(Topic created on: 03-21-2023 05:08 PM)
257 Views
fatiihdemirrr
Active Level 7
Options
Galaxy S

S21 fe kullanıcılarına sormak istiyorum sizce bu telefon hala alınır mı kamerası performansı nasıldır ve bataryası bir günü çıkarır mı varsa ekran sürelerinizi benimle paylaşır mısınız 

19 Comments
Galaxy S
Bu yeterli sanırım.1679407896438.jpg
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bu fiyatta alınabilcek bir telefon söyle S21 fe dışında mantıklı yok
Ve şarj kişiden kişiye değişen birşey kullanımdan kullanımı da değişir batarya zarar görmüştür güncelleme yüzünden diyordur burada ki çoğu kişi bazı şeyleri bilmiyor
Ona kalırsa A ve M serisi daha sorunlu ve kullanıcıların çoğu M serisinin çok kısıtlı olmasından şikayeti A serisi de kısıtlı.
Ya da a73 rezalet ekran süresi ya da o ekranı
fatiihdemirrr
Active Level 7
Galaxy S
Bana sabahtan akşama kadar dayanması yeterli sonuçta ne kadar performans olursa bi arabada o kadar benzin yakar telefonda da aynı mantık
Galaxy S
S21fe kullananlar tasarruf ayarlarını yapıp kullanmadıkları için de sorun oluyordu.S21Fe,s20fe güzel cihazlar.A54 için de güzel yorumlar var.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
A54 fiyatını hiç ama hiç haketmiyor ama
Galaxy S
Members'dakiler daha cihaz çıkmadan ve kullanmadan övüyorlar.Yine en mantıklı olan amiral modeller.
system32ExE
Active Level 8
Galaxy S
Dostum DÜZ kullanıcı kafalarına bakmayacaksın forumda falan. Şimdi Android ekosistemini bileceksin en başta. Bilinçli bir kullanıcı olacaksın. S21 FE Ocak 2022 çıkışlı telefon ve gayet güncel + olarak Android 14 ile Google IO etkinliğin de PİL üzerine aşırı derecede yoğunlaşıp PİL sürelerini üst seviyeye çıkaracaklar ve PİL sorunu ortadan kalkacak. Bizim milletimiz maalesef sabırsız ve her şey hemen olsun istiyorlar. Kısacası hali hazırda 2022 Şubat ayından beridir S21 FE kullanıyorum ve GRAM kasma, donma yaşamıyorum + olarak kamerası mükemmel ötesi. YouTube videolarından da izleyip iPhone 13 e kadar (neredeyse) kafa tutuyor kamerası ile. Kısacası tavsiye ederim ileri ki güncellemeler ile PİL'i çıkaracak.
fatiihdemirrr
Active Level 7
Galaxy S
Sağolun sıradaki telefonum s21 fe olacak inşallah
BURchina
Expert Level 2
Galaxy S
Al kardeşim memnun kalırsın..👍