cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 fe exynos lu model en son android kaçı alacak?

(Topic created on: 02-23-2024 06:54 PM)
218 Views
faksirr
Active Level 5
Options
Galaxy S
Sammobile ve knoxta android 15 denmiş 
Bazı yabancı forumlarda 16 bazılarında 15 denmiş
Samsungun 4 yıllık politikasının içinde diye biliyorum ve de lansman yazılımı android 12 yazıyor epey sitesinde
Lütfen bilgisi olan aydınlatabilir mi arka kapağımda çatlak var ona göre telefonu yaptıracağım.
Edit: Anladığım kadarıyla s21 fe ilk çıktığında 2 farklı işlemci ile çıktı Türkiyeye ve diğer ülkelere yeni geldiği için 2. Nesil deniyor
2. Edit: Arka kapak ücreti 1000 küsür Tl lütfen emin değilseniz yönlendirmeyin
8 Comments
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy S
444 77 11 e sorun bence bi
0 Likes
faksirr
Active Level 5
Galaxy S
Yani şöyle diyeyim bence forumdaki bir çok kişi o hatta çalışan bir çok kişiden daha bilgilidir o yüzden sormak saçma yapacakları açıklama şu olacak samsung sitesini takip edin vs gibi ucu açık ön görülemeyen şeyler diyecekler
ABDULLAH_27
Active Level 7
Galaxy S
Bence 15
0 Likes
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Şuanlık android 15 görünüyor kardeşim umuyoruz 16 alsın ama zor.Android 16 almamasının sebebi android ilk sürüm android 12 değilmiş yurtdışında android 11 ile telefonu test etmişler o yüzden tr'de android 12 çıkışlı s21 fe android 15 te bitiyor görünüyor.Test edilen sürüm android 11+4=android 15 son ve bende bunun gibi gönderi paylaşmıştım profilime bakabilirsin.
faksirr
Active Level 5
Galaxy S
Teşekkür ederim , bu güncelleme desteğini kaç yıl alacağını nerden araştırabilirim başka modeller için knoxun sitesi mi?
0 Likes
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Evet resmi olarak knox sitesi rica ederim
0 Likes
Galaxy S
4 tane diye biliyorum.14,15,16,17 alacak diye satılıyor.
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim,

Android 15 son normalde belki Android 16 alabilir(Samsung un sayacağı Android sürüme bağlı )

Cihaz resmi olarak Android 11 ile piyasaya çıktı (ülkemize 1 ay geç geldi ve Android 12 yüklü bir şekilde geldi ama lansman sürümü dikkate alınıyor genelde )

Nesil falan bağlamıyor bağlasaydı S20fe G780G Android 14 ü verirlerdi yazık ettiler güzelim cihaza

Örneğin S23Fe korede Android 18 alıcaktır . Ülkemizde almayabilir sadece koreye özel olucak gibi