cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 fe amoled yanığı sorunu

(Topic created on: 01-07-2024 11:21 PM)
253 Views
Teksam
Active Level 6
Options
Galaxy S
Sayın forum kullanıcıları s21 fe kullanıyorum ve bugün amoled yanığı olduğunu farkettim bu sorun sanıyorum ki one ui6 sonrası oldu. Amoled yanığını sadece hafif gri üst paneli indirdiğimde farkedebiliyorum ve sadece instagram alt ana sayfa tuşu reelslar tuşu vs çok az belli olacak şekilde görünüyor. İlginç olan şu ki beyaz ekranda hiçbir sorun yok gibi görünüyor. Sizlerin de fikirlerini alabilir miyim? Diğer s21 fe kullanıcıları da aynı sorunu yaşadı mı? Yazılimsal bir sorun olabilir mi acaba instagramla ilgili?
10 Comments
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy S
Çok ilerlerse servise başvur
0 Likes
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Bende bir sorun yok parlaklığıda yüzde 30 gibi kullanıyorum
0 Likes
Teksam
Active Level 6
Galaxy S
Üst paneli indirip dikkatli bakmayı denediniz mi alt kısma?
0 Likes
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Evet baktım bende bir sorun yok çok şükür ve dediğiniz olay eğerki ekran çok uzun bir süre açık kalırsa oluyor yoksa olmaz benim bildiğim.Bu sorun zaten one ui 6.0'da dahada artti samsung güncelleme yayınlayacak ya one ui 6.1'de ekran yanığı korumasını geri getirir yada güvenlik güncellemesi ile gelir.Ama düzeltme güncellemesi gelmeden önce olursa ordaki izler geçmeyecektir.
0 Likes
Teksam
Active Level 6
Galaxy S
Tahminimce instagramı çok kullandığım için bu sorunu yaşadım
0 Likes
Teksam
Active Level 6
Galaxy S
Çünkü o alttaki simgeler hep sabit kalıyor ya
0 Likes
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Bende eski telefonda dediğiniz olay olmuştu a8 2018de instagram simgeleri belliydi ekran beyazdayken bile
0 Likes
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Bilmiyorum bende çok kullanıyorum instagram'ı günde 2.5 saat ortalama. Parlaklık ayarın yüksekse parlaklığı istersen %50'lerden daha geride kullan.
0 Likes
Teksam
Active Level 6
Galaxy S
Adaptifde kullanıyorum
0 Likes