cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 fe ısınma ve şarj tüketim

(Topic created on: 03-17-2023 04:51 PM)
199 Views
cem10
Active Level 1
Options
Galaxy S

1 ay önce aldıgım s21 fe ısınma ve şarj tüketim sorunu var samsung destekle görüşmem üzerine servise gelmesi gerektiği sonucuna varıldı bilindiği üzere s21 fe kronik sorunlu cihazlar bu durumu düzetltmek icin servis nasıl bir müdahalede bulunacak sizce serrvise gönderip bu durumla uğraşmalımıyım? yoksa zararına satıp elden cıkarmalımıyım?

8 Comments
BURchina
Expert Level 2
Galaxy S
Servise gönder .. sıfır cihaz degisimide olabilir zararina neden satacaksin yazik..eğer cihazda uretimde sıkıntı varsa yeni cihaz gönderirler
cem10
Active Level 1
Galaxy S
Üretimden kayanklı sorun samsung member yurt dışı forumlarıda okudum hepsinde aynı sorun var
BURchina
Expert Level 2
Galaxy S
Bende sorun yok 6 7 aydır kullaniyorum.. üretim ise bı gönderin bence .2 haftaya falan cevap gelir çok sürmez.
darkex
Active Level 10
Galaxy S
dostum adaptif pil ve ram plus kapat ısınma gececektir
0 Likes
system32ExE
Active Level 8
Galaxy S
S21 FE kronik sorunlu cihaz mı? 😄 Pardon da 2022 Şubat ayından beridir bu cihazı kullanıyorum sadece ama sadece ilk 1 hafta ısındı ve kendini optimize etti ve gram şu an ısınma donma gibi sorunlar yaşamıyorum S21 FE kullanıcısı olarak. Kronik olsaydı Yeryüzünde herkeste olurdu. Büyük ihtimalle sizin telefon üretilerken hatalı olmuştur o yabancı forumlarda dediğin kişilerin de aynı. Aksi takdirde dediğim gibi yeryüzünde herkeste böyle bir şey olsaydı tüm telefonları toplattırırlardı.
0 Likes
cem10
Active Level 1
Galaxy S
İsterseniz turkiyede şikayetvar şikayetleri inceleyin ben bunu haricinde volkan manav yutub test programını inceleyin heryerde ısınma ve pil tuketimle ilgili 10larca kotu yorum var bence siz şanslı kesimdesiniz
0 Likes
system32ExE
Active Level 8
Galaxy S
Bende ondan bahsediyorum zaten dostum. Ama direkt tüm S21 FE cihazları kronik sorunlu değil. Teknoloji işi zaten bir nevi şans işi milyon da bir de olsa bu gibi olumsuzluklar oluyor maalesef.
0 Likes
Galaxy S
bazı ayarlar var onları yaparsanız faydalı olur.
0 Likes