iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

S21'e sıfırlama denemesi

(Konunun oluşturulma tarihi: 07-22-2022 03:14 PM)
OğuzGalaxyS21-5GYdk
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy S

Kardeşlerim Selam, 

S21 deki sorunlar bitmez çok sorunlu bir telefon olduk zaten biz Allah sonumuzu hayr etsin, yukarıda da dediğim gibi sıfırlama yaptım bugün ayarlardan inşallah bir sonuç gösterir telefonda da (ki hiç sanmıyorum) belki düzelir bazı durumlar.

Siz nedersiniz bu duruma, haziran yamasi ile temmuz yamasında hiç sıfırlama yapmadım nasip şimdiye imiş şimdi yapıyorum inşallah bir işe yarar...

Teşekkürler...

7 Yorum
Baris_S21
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy S
Ben güncellemeden sonra hiç bir sorun yaşamadım. Bilmiyorum belki şans işidir ancak sıfırlanacak kadar bir şey gözlemlemedim.
orhunsms
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy S
Bendede s21 var hiçbir sorun yok anlamıyorum sizde nasıl bu kadar sorun var şarjı desen oyunsuz 7yi geçiyor ekran suresi oyunlu 5.45 6 oluyor arayüzde zaten sorun yok
Baris_S21
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy S
4000 mAh batarya ve Dynamic AMOLED ekran ile bir çok cihazdan daha yüksek kullanım süresi elde ediyoruz açıkçası S21 seviyesinin üstünde bir cihaz. İlk alırken 4000 mAh yeterli olur mu diye kara kara düşünmüştüm ancak 1 günü çok rahat çıkarıyor fazlasıyla şaşırdım.
orhunsms
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy S
Aynen öyle ben alalı tam 1 ay oldu dün ve yaşadığım tek sorun cihaz ısınınca bildirim / kontrol paneli kısmı fps düşüşü yiyor arada oda çok mühim değil
Baris_S21
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy S
Bu tarz sıcaklıklarda ısınması çok normal hocam.
Emree1
Expert Level 1
Seçenekler
Galaxy S
Sizin cihazınıza özel sorun olabilir kaç gündür forum açıyorsunuz başka kullanıcılar sorun yaşamadığını belirtiyor. Servise gönderin madem
bayzek001
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy S
Bende bir sorun yaşamadım güncellemeden sonra