cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21'e sıfırlama denemesi

(Topic created on: 07-22-2022 12:59 PM)
122 Views
OğuzGalaxyS21-5GYdk
Active Level 6
Options
Galaxy S

Kardeşlerim Selam, 

S21 deki sorunlar bitmez çok sorunlu bir telefon olduk zaten biz Allah sonumuzu hayr etsin, yukarıda da dediğim gibi sıfırlama yaptım bugün ayarlardan inşallah bir sonuç gösterir telefonda da (ki hiç sanmıyorum) belki düzelir bazı durumlar.

Siz nedersiniz bu duruma, haziran yamasi ile temmuz yamasında hiç sıfırlama yapmadım nasip şimdiye imiş şimdi yapıyorum inşallah bir işe yarar...

Teşekkürler...

7 Comments
IBarış
Active Level 7
Galaxy S
Ben güncellemeden sonra hiç bir sorun yaşamadım. Bilmiyorum belki şans işidir ancak sıfırlanacak kadar bir şey gözlemlemedim.
orhunsms
Active Level 4
Galaxy S
Bendede s21 var hiçbir sorun yok anlamıyorum sizde nasıl bu kadar sorun var şarjı desen oyunsuz 7yi geçiyor ekran suresi oyunlu 5.45 6 oluyor arayüzde zaten sorun yok
IBarış
Active Level 7
Galaxy S
4000 mAh batarya ve Dynamic AMOLED ekran ile bir çok cihazdan daha yüksek kullanım süresi elde ediyoruz açıkçası S21 seviyesinin üstünde bir cihaz. İlk alırken 4000 mAh yeterli olur mu diye kara kara düşünmüştüm ancak 1 günü çok rahat çıkarıyor fazlasıyla şaşırdım.
orhunsms
Active Level 4
Galaxy S
Aynen öyle ben alalı tam 1 ay oldu dün ve yaşadığım tek sorun cihaz ısınınca bildirim / kontrol paneli kısmı fps düşüşü yiyor arada oda çok mühim değil
IBarış
Active Level 7
Galaxy S
Bu tarz sıcaklıklarda ısınması çok normal hocam.
Emree1
Expert Level 2
Galaxy S
Sizin cihazınıza özel sorun olabilir kaç gündür forum açıyorsunuz başka kullanıcılar sorun yaşamadığını belirtiyor. Servise gönderin madem
bayzek001
Active Level 4
Galaxy S
Bende bir sorun yaşamadım güncellemeden sonra