cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 android 13 custom yüklemek.

(Topic created on: 11-14-2022 10:40 PM)
63 Views
KarmaEliminated
Active Level 3
Options
Galaxy S

Merhaba hali hazırda android 12 kullanıyorum Frija programı ile Hindistan romunu indiriyorum (android 13 ) ben TUR romundan INU android 13 e yükseltirsem bir problem çıkar mı merak ediyorum açıkçası cihazım s21 

image

image

12 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
1 hafta icinde gelecrk yapmayin boyle seyleri ciyaza zarar vereceksiniz
Galaxy S
Yıllarca iPhone kullandım bu tarz geç dağıtılan güncellemelere alışamadım, öğrenmek istiyorum sadece kesin bir şekilde ne olur
0 Likes
KaanDede
Active Level 6
Galaxy S
En kötü TUR romu odin ile flashlarsınız (Android 13 çıkana kadar kullanamayabilirsiniz)
0 Likes
Galaxy S

Burada diyorki sadece exynos varyantı ve snapdragon varyantına göre ülke seçimi yapın, öte yandan hiçbir sorun yaşamayacaksınız diyorScreenshot_20221114-223803_Google.jpgScreenshot_20221114-223832_Google.jpg

0 Likes
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy S
Ben almanya sürümünü yükledim. Android 13 kullanıyorum S21 plusda. Android 12 ile ahım şahım bir f a r k bulunmuyor. Bence yüklemeni gerektirecek bir durum yok açıkcası.
Galaxy S
Peki soracağım şeyler var size ,
1-CSC değiştimi?
2-Bölgeye ait özellikler kullanılıyormu
3-Samsung wallet & (pay) çalışıyor mu.
4-Knox ile alakalı bir sorun var mı **bleep** olarak
5-sürüm resmi olarak cihaz tarafından onaylı mı yani ayarlar telefon hakkında durum bilgisi kısmında Telefon durumu kısmında resmi yazıyor mu?
0 Likes
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy S
1) hayır
2) ben kullanamadim
3) denemedim ama muhtemelen çalışır
4) hiç bir sorun yok hala 0x0
5) evet resmi
Galaxy S
Teşekkürler vakit ayırdığınız için
BERKO79
Active Level 6
Galaxy S
Ben de yurt dışı s22 ultra var . 13 gün bekledim ırak tek gelmeyen ülke benim şansıma Android 13 ü frija ile Türkiye sürümünü indirip Odin ile yükledim. Yağ gibi akıyor cihaz sıkıntı yok
0 Likes