cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21 alt haporlor sorunu

(Topic created on: 01-29-2023 06:30 PM)
134 Views
yakoyako
Active Level 4
Options
Galaxy S

Son güncellemeli s21 kullanıyorum, alt haporlor önce bir ses vermemeye başladı, açıp kapadım düzelmedi, müzik açtım çalışmaya başladı ikinci olarak alt haporlor kafasına göre sesi az veriyor çok veriyor nedir.bu sorunun sebebi? 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba. Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla. Not! Cihazı sıfırlamadan önce önemli veri varsa yedekleyin. Not! Sıfırlama işlemini yaptıktan sonra cihazınızdaki sorun düzelmez ise kontrol edilmesi için Samsung yetkili servis merkezine teslim etmenizi öneriyorum. Servis hakkında bilgi almak için Samsung Müşteri hizmetlerini arayın. 4447711

View solution in context

0 Likes
5 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba. Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla. Not! Cihazı sıfırlamadan önce önemli veri varsa yedekleyin. Not! Sıfırlama işlemini yaptıktan sonra cihazınızdaki sorun düzelmez ise kontrol edilmesi için Samsung yetkili servis merkezine teslim etmenizi öneriyorum. Servis hakkında bilgi almak için Samsung Müşteri hizmetlerini arayın. 4447711
0 Likes
yakoyako
Active Level 4
Galaxy S
Bu sorunu yaşayan arkadaşlar var mı güncellemeden sonra veya s21 kullanıcısı onun için açtım, sıfırlama vs. için değil onlar bildiğim şeyler zaten sevgiler
0 Likes
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy S
Ben şu anda and 12 deyim ama and 13 de iken böyle bir sorun yaşamadım . Bence yazılım atarak and 12 ye geri dönün
Not : orijinal Samsung yazılımı garantiyi bozmaz
0 Likes
Furkan_S215G
Active Level 5
Galaxy S
Bende bir sorun yok üst hoparlör ile beraber stabil çalışıyor ses verip vermeme olayını bilemem ama ses az geliyorsa kılıf hoparlörün üstünü kapatıyor veya sesini engelliyor olabilir. Tozlanmış da olabilir.
0 Likes
Galaxy S
13 kurduysanız ondan dolayı olur çünkü herkeste aynı sorun var.Cihazınızı sıfırlayın,eger düzelmezse Member's üzerinden test ettirin ve uzaktan bağlantı kurdurun.
0 Likes