cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 Ultra ve S Pen

(Topic created on: 12-20-2022 10:14 AM)
104 Views
Nugya
Active Level 4
Options
Galaxy S

Arkadaşlar merhaba, cihaz ile kullanmak için S Pen almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar var ise bilgi almak isterim kullanışlı olduğunu bilmekle birlikte kişisel deneyimlerinizi öğrenmek istiyorum kalemi taşıyacak yerinin olmaması eksi yön çünkü yardımcı olursanız sevinirim 

10 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bence Samsung'un değişim kampanyasına katılıp kullandığın cihazı verip onun yerine Galaxy s22 Ultra model cihazı al Mesela senin kullandığın cihaz şu anda Samsung'un inceledikten sonra sana diyor ki senin telefonunun karşılığında sana 10.000 TL vereceğim Senin alacağın cihazı da diyelim ki 20.000 TL 10.000 TL Sen cihazını verdiğim için oradan karşılanıyor üstüne 10 bin TL daha ekleyip toplamda 20.000 TL'ye yeni cihaz alabiliyorsun Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerini ara ama ben yerinde olsaydım değiştirirdim cihazı.
4447711
0 Likes
Nugya
Active Level 4
Galaxy S
Şu an değişim kampanyası kullanılamıyor değişim yaparsam üstüne para ödemem gerekir ve bunu istemiyorum harici olarak S Pen almak daha mantıklı ve yorumunuz soruma cevap niteliğinde yardımcı olmuyor ama yine de teşekkür ederim fiyat bilgisi için bir bakayım siteden S22 Ultra seçeneği için tuzlu bir **bleep** istenir muhtemelen
Halil_97
Active Level 7
Galaxy S
S21 ultrada dahili s pen yok s22 ultrada var garip bir durum.Sanki s21 ultra s serisinden s 22 ultra note serisinden.Her iki modelin tasarımıda dedigim sekilde.
Nugya
Active Level 4
Galaxy S
Evet biliyorum ve haklısınız ama ben S21 Ultra ile S Pen kullanan var ise kullanıcı deneyimlerini öğrenmek istemiştim yine de teşekkür ederim, geçiş serisi olduğu var pandemi dönemi çıkan bir telefon olduğu için belki samsung gibi dev bir şirketin satış politikası olarak böyle bir tasarım yaptığını düşünüyorum yine de saçma kalem desteği verip kalemi muhafaza edecek yer konusunda orijinal kılıfları daha da pahalı ve şu an satışı da yok bulamadım
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
S21 ultra da s pen yok ama s22 ultra da var
0 Likes
Nugya
Active Level 4
Galaxy S
Dostum S Pen desteği var onun için soruyorum zaten kullanan var mı diye harici olarak alınabiliyor ben de almayı düşünüyorum içinden S Pen çıkmadı demiyorum ki zaten
MertKemal
Active Level 9
Galaxy S
Kalemli kılıf cihazı çok kaba yapıyor öncelikle.
Ekran koruyucunuz hangisi bilmiyorum ama tam kaplayan esnek koruyucu ise kalemle çizim yapınca koruyucu üstünde iz oluyor hep. Her kullanım sonrası koruyucu silmek gerekir
0 Likes
Nugya
Active Level 4
Galaxy S
İnce tabakalı kendi koruyucusu var üzerinde sadece media markt ta kısa bir deneyimleme şansı buldum zaten kılıfsız da kalemi taşıması pek mantıklı gelmiyor bilemedim o yüzden gerek var mı yok mu diye
0 Likes
MertKemal
Active Level 9
Galaxy S
Kendi koruyucusu varsa iz bırakmıyor
Bende almak istedim bir ara ama sonra kararsız kaldım vazgeçtim
0 Likes