cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 Ultra almaya değer mi?

(Topic created on: 03-17-2023 06:09 AM)
57 Views
KojiroHyuga04
Active Level 3
Options
Galaxy S

Merhaba. 

Yaza cihazımı değiştireceğim. Annem istediğim üniversiteyi tutturursam istediğim cihazı alacağını söyledi. Elimden gelenin en iyisini yapıyorum Allah nasip ederse de inşallah tutacak.

Ancak ben 30K paralara çıkmak istemiyorum. Daha arkadan gelen ve liseye geçecek bir kız kardeşim var. 

Açıkçası bütçeyi aşırı artırmadan alabileceğim en temiz be garanti cihazın S21 Ultra olduğunu düşünüyorum. Kamera ve ses anlamında kaliteli olduğunu anladım, batarya anlamında da iyi işler yapıyor.

Ancak SD kart yuvası olmadığı için mecburen 256GB hali alınmalı. 
Sizce değer mi?

Not: İnsan gibi yazmak istiyorum. Rica ediyorum başka bir model önermeyin sadece bu soruya cevap istiyorum.

Şimdiden teşekkürler.
12 Comments
Galaxy S
sd kart olmaması sorun değilse evet,s21 fe 5g inceledin mi o da güzel cihaz?
0 Likes
KojiroHyuga04
Active Level 3
Galaxy S
İnceledim ancak S21FE'nin malzeme ve ses kalitesi pek tatmin edici gelmedi bana şahsen.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Alınır.
Neden alınmasın güzel cihaz.
SD kart desteklememesi eksi yön değil 128GB'da hayli hayli yeter.
Ama Üniversite kazanırsan Tablet+Pencil+Klavye de mantıklı olacaktır.
Başka ürün önerme demişsin ama S23'te mantıklı.
Yucel16
Active Level 5
Galaxy S
Kardeşim ben kullanıyorum gayet güzel 22 ultra ve 23 ultradan hiç bir farkı yok bence 23 ile kamera birazda işlemci farkı hatta çözünürlük olarak daha iyi onlardan
0 Likes
Alpha61
Beginner Level 2
Galaxy S
Ben olsam almam ,çünkü o kadar para verip 2 yıldan sonra güncelleme alamamak da var ben olsam 8 gen 2 işlemcili başka bi telefon alırdım honor magic 5 pro gibi
0 Likes
KojiroHyuga04
Active Level 3
Galaxy S
Sadece telefon değişecek hocam başka bir ihtiyaç yok. 128GB ileride yetmezse zorda bırakabilir diye açıkçası 256 almayı düşündüm.
0 Likes
Yucel16
Active Level 5
Galaxy S
Ve ayrıca 128 de iş görür Samsung bulut Google nin bulutu ve operatör uygulamaları var 3k fazla para vermene gerek yok 256 için
0 Likes
_FVS_
Active Level 8
Galaxy S
Samsung'un bulut uygulaması mı var ? Nerden etkileştiriliyor? A52s ile ders notlarını 64mp ile çektiğim halde bile hafıza çabuk doluyor.
0 Likes
Yucel16
Active Level 5
Galaxy S
Samsung cloud