cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 Ultra Kamera 1x sorunu

(Topic created on: 01-27-2023 05:25 PM)
364 Views
TanjuKaraalp
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

S21 ultra telefonum 1x zoom da yani normal kamera da odaklama yapmiyor ve bulanik resim cekiyor. Genis aci ve zoom modlarinda problem yok. 

Fabrika ayarlarina sifirladim degisen birsey olmadi. Sorun ne olabilir ?
6 Comments
kapatildi12
Active Level 9
Galaxy S
Lens kirliliği veya cizilme
TanjuKaraalp
Beginner Level 2
Galaxy S
Fiziki olarak gorunurde bir sorun gözükmüyor
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba. Kontrol edilmesi için cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim et. Servis hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini ara. 4447711
0 Likes
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy S
Hmm babamda da vardı bir ara ama onda öyle bir problem yoktu (bende de S21 var ) muhtemelen yazılımda bir sıkıntı var eğer yakında servis varsa gidin ve yazılım atmalarını rica edin eğer ki yakında servis yoksa kendiniz de yazılım atabilirsiniz ama lütfen atarken internetteki videolara bakarak atın (eğer ki bir hata yaparsanız telefonunuz garanti dışı kalabilir ama eğer ki bir hata yapmazsanız herhangi bir şekilde garantiyi etkilemez birçok defa rom atıp garantiye gittim ve başıma hiçbir şey gelmedi hatta defalarca kontrol ettiler cihazın garantisini ama hiç bir problem çıkmadı)
Not : tavsiye one UI 4.1 atılmasıdır çünkü forumlarda felan da one UI 5.0 da kamerada bazı hatalar yaşandigi belirtiliyordu .
Not : orjinal Samsung rom atmak garantiyi bozmaz çünkü Knox sayacı orjinal ronlardan etkilenmez
0 Likes
TanjuKaraalp
Beginner Level 2
Galaxy S
Cihazim yurtdisi garanti derdim yok. Aciklayici uzun cevap verdiginiz icin tesekkur ederim. Yazilim olayina odaklanacagim.
0 Likes
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba TanjuKaraalp,

Samsung Electronics Türkiye olarak, sadece yetkili distribütörlerimiz tarafından Türkiye’ye getirilen cihazlara destek verebilmekteyiz. Yurt dışından satın almış olduğunuz cihazların, Türkiye’de kullanımı, onarımı ve teknik destek konusunda destek veremediğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Konu ile ilgili cihazınız için satın almış olduğunuz bayi ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes