cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 Ultra Android 13 Güncelleme

(Topic created on: 12-14-2022 05:11 PM)
727 Views
Members_nL62kBY
Active Level 2
Options
Galaxy S

G998B - S21 Ultra model cihazlara tüm dünyada (üşenmedim tek tek baktım) sadece Samsung Türkiye halen Android 13 güncellemesi vermemiştir. Mevcut yazılım 1 Ekim güvenlik yamalı 12 Ekim tarihinde yayınlanmış olan G998BXXS5CVIF PDA numaralı yazılımdır.

Bu model cihazlar için Android 13 güncelleme dünyanın geri kalanında Kasım başında yayınlanmaya başlamıştır. Dünyanın geri kalanı diyorum çünkü Samsung Türkiye' nin dünyada benzeri yoktur. Nedenlerini anlatacağım.

Güncelmiyiz.com sitesi 1 hafta öncesine kadar  bu cihazlar için güncellemenin 28 Kasım tarihinde yayınlandığını iddia ediyordu. 13 Araĺık tarihinde yayınlandı ifadesini beklemede ifadesine çevirerek beklenen tarihi 5 Aralık olarak değiştirdi. Yani beklenen tarih geçmiş bir tarih. Bu gün bu sitede hala beklenen tarih 5 Aralıktır.

Müşteri hizmetlerini aradığımda cihazımın Android 13 güncellemesini almış olması gerektiği, almadıysa ağrıza kaydı açılabileceği bilgisi verilmiştir.

Yani kendileri daha güncelkemenin yayınlanıp yayınlanmadığından habersiz. Yada basitçe yalan söylüyorlar. Bence güncellemeden sorumlu birimin başındaki şark kurnazlığı peşinde, üstlerine "biz 28 Kasımda yayınladık" diyebilmek için yapıyor olabilir.

Sorum şu: Neden böylesin Samsung Türkiye? Ama neden hep böyle?

27 Comments
halisS21
Active Level 4
Galaxy S
Akşam saat 20 den sonra soramiyorusunuz onu da yarın sorarız
0 Likes
Galaxy S

Screenshot_20221214-195004_CheckFirm.jpg

 Bu ne?

0 Likes
Galaxy S

Test aşamasında değil de bu ne? Şimdi siz bizimle dalga mı geçiyorsunuz, ne yaptığınızı mı bilmiyorsunuz

Screenshot_20221214-195004_CheckFirm.jpg

0 Likes
sametkenobi
Active Level 1
Galaxy S
Samsung Türkiye s21 diye bi modeli olduğunu unutmuş resmen sjxjajd hiç kimsenin hiçbir şeyden haberi yok
0 Likes
Galaxy S

Evet aynen onu demek istiyorum ben de. Şaka değil yani gerçekten unutmuş herifler güncellemeyi 

0 Likes
Coder_ACJHP
Beginner Level 2
Galaxy S
Güncelmiyiz kendisini güncelleyememiş onu takip etmemizi önermenizde ayrı bir ironi
0 Likes
Tahsinuys
Active Level 3
Galaxy S
Çok vahim bir durum çünkü SM-G998N modeline güncelleme Kasım ayında geldi üstüne de Aralık guvenlik güncellemesi verdiler.
0 Likes
halisS21
Active Level 4
Galaxy S
Anlamış değilim soruyorum 28 Kasım 2022 de yayınlanmış güncelleme Android 12 dır diyor bende 2022 de mi yayınladınız Android 12yi diye soruyorum cevap yok bu kadar iş bilmez insanları nasıl bir araya toplamışlar anlamıyorum