cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 Ultra Android 13 Güncelleme

(Topic created on: 12-14-2022 07:45 PM)
138 Views
Members_nL62kBY
Active Level 2
Options
Galaxy S

G998B - S21 Ultra model cihazlara tüm dünyada (üşenmedim tek tek baktım) sadece Samsung Türkiye halen Android 13 güncellemesi vermemiştir. Mevcut yazılım 1 Ekim güvenlik yamalı 12 Ekim tarihinde yayınlanmış olan G998BXXS5CVIF PDA numaralı yazılımdır.

Bu model cihazlar için Android 13 güncelleme dünyanın geri kalanında Kasım başında yayınlanmaya başlamıştır. Dünyanın geri kalanı diyorum çünkü Samsung Türkiye' nin dünyada benzeri yoktur. Nedenlerini anlatacağım.

Güncelmiyiz.com sitesi 1 hafta öncesine kadar  bu cihazlar için güncellemenin 28 Kasım tarihinde yayınlandığını iddia ediyordu. 13 Araĺık tarihinde yayınlandı ifadesini beklemede ifadesine çevirerek beklenen tarihi 5 Aralık olarak değiştirdi. Yani beklenen tarih geçmiş bir tarih. Bu gün bu sitede hala beklenen tarih 5 Aralıktır.

Müşteri hizmetlerini aradığımda cihazımın Android 13 güncellemesini almış olması gerektiği, almadıysa ağrıza kaydı açılabileceği bilgisi verilmiştir.

Yani kendileri daha güncelkemenin yayınlanıp yayınlanmadığından habersiz. Yada basitçe yalan söylüyorlar. Bence güncellemeden sorumlu birimin başındaki şark kurnazlığı peşinde, üstlerine "biz 28 Kasımda yayınladık" diyebilmek için yapıyor olabilir.

Sorum şu: Neden böylesin Samsung Türkiye? Ama neden hep böyle?

27 Comments
Galaxy S

Adamlar çiftlik işletiyor. Rahatlarını bozmayalım

hkmt
Active Level 3
Galaxy S
Anlamadığım 2 aydır güvenlik güncellemesinde yok s21 s21 ultra telefonlar ayıplı malmı ki
hkmt
Active Level 3
Galaxy S
19 binlira ver güvenlik güncellemesi bile alama yazık Samsung Türkiye ekibine bunlardan genel merkezin kesin haberi yoktur genel merkeze yazsak nasıl olur arkadaşlar
GALAXY44
Active Level 9
Galaxy S
Csc değiştir oh mis Benimi Almanya DBT tavsiye ederim Screenshot_20221211_235223_Settings_1000000145_1670791964.jpg
Galaxy S

Onu yapmak istemiyorum şimdilik. Bu arada cihaz 20 bi  TL üzerinde halen satışta

GALAXY44
Active Level 9
Galaxy S
Yani size kalmış ama kullanan kişiyi düşünmüyor
hkmt
Active Level 3
Galaxy S
Bunlar telefonu yenidenmi içat ediyorlarki
0 Likes
_KR0N0S_
Active Level 8
Galaxy S
İyi de s21 ultra da neden core sürümü var, o sürümler orta segmentlere geliyor, özellikleri kırpılmış oluyor diye biliyorum?
MertKemal
Active Level 9
Galaxy S
Arkadaşın cihazo s21 ultra değil o yüzden core sürümü var