cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21 ULTRA BATARYA SORUNU

(Topic created on: 09-16-2022 06:56 AM)
205 Views
cetib
Beginner Level 3
Options
Galaxy S

Merhaba iyi günler 10 eylül 2022 tarihinde almış olduğum s21 Ultra telefonu bugün itibariyle kullanmaya başlamıştım fakat gördüm ki dışarıdan çıkarmam ile şarj tüketimi hızlı bir şekilde başlıyor çıkardıktan 10 dakika sonra kullanmasam dahi %95'e düşüyor biraz kullanırsam bir iki saat içerisinde %70'lere kadar düşebiliyor bu konu için Yardımcı olmanızı rica edeceğim

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır
Bu durum yazılımsal hata olma ihtimali de var

View solution in context

9 Comments
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
İlk 1 hafta 10 gün pil kullanım özelliklerinizi öğrenmeye çalışır cihaz bakımından bakarsanız dediğim gibi yazar 1 haftaya düzelir
0 Likes
ysmnn
Active Level 10
Galaxy S
Nerde ne yazar benim cihazim 4 gunluk oyle bisey yazmiyo yada goremedim
0 Likes
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
5 günde olmuş mesrla benimkisiScreenshot_20220916-080513_Device care.jpg
0 Likes
ysmnn
Active Level 10
Galaxy S
Ögrenmeye calsitigi nerde yaziyor normalde aldigmdan beri otyle bir yazı gormedim ben
0 Likes
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
cihaz bakımı diye işk yorumda dedim zaten
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
.Screenshot_20220913-151429_Device care.jpg
0 Likes
ysmnn
Active Level 10
Galaxy S
Ya orayi biliyorum
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
60 Hz kullanın. Ekstra karartma açık olsun. Adaptif pil açık olsun. Parlaklığı çok artırmayın. Ekran çözünürlüğü 1080p olsun.

İlk 10 gün kadar hızlı bitmesi normaldir. Çünkü piller aylarca kapalı kaldığından bataryanın tam kapasite çalışması mümkün olmayabilir. Sonradan düzelir.
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır
Bu durum yazılımsal hata olma ihtimali de var