cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21/S20 FE/S20

(Topic created on: 11-09-2022 07:00 PM)
254 Views
thisisardaali
Active Level 4
Options
Galaxy S

Yakın zamanda telefon değiştirmeyi düşünüyorum. Sizce yukarıdakilerden hangisini almalıyım internetten araştırdım ama çok arada kaldım kullananınız varsa yardımcı olabilir misiniz?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy S
14 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Kesinlike S21
S20 FE kullanıyorum ama 6-7 ay önce önerirdim bu telefonu.
thisisardaali
Active Level 4
Galaxy S
Benim annemde S20 FE kullanıyor ondan biraz incelemiştim oda çıktığında almıştı memnun ama ileri ki dönemde biraz sorun yaratacağını bende düşünüyorum sanırım S21 alacağım
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Fiyatında 1 numara F/P S21 5G
Halil_97
Active Level 7
Galaxy S
S20 nin ekran cozunurlugu WQHD ve ekranı edge
S21 in ekranı edge degil ekran cozunurlugu FHD
S20 nin android surumu 13 te durucak 5g si yok
S21 in android surumu android 15 e kadar devam edicek ve 5g si var
Buna gore secim sizin s20 FE den hic bahsetmedim bence direk eleyin dusurulmus versiyon FE ler bana gore iyi degil.
thisisardaali
Active Level 4
Galaxy S
bu konuda bir bilgim olmadığı için soruyorum WQHD ile Edge ekran ne kadar f@rk(sansür koydu:d) eder?
Goro08
Active Level 5
Galaxy S
Sanıyorsam çok **bleep** etmez. Edge ekran sizin zevkinize göre tabi ama WQHD sadece bataryanızı daha hızlı bitirir. Ama bana soracak olursanız S20 derim. S21 kullanıyorum ve bataryası çok kötü. Zaten memnun kalmazsanız 2.el satıp başka bir modele geçersiniz
Halil_97
Active Level 7
Galaxy S
Tamamen size kalmis WQHD ekran olunca cozunurluk en ust seviyede oluyor dizi filim izlemek icin ideal ve edgr ekran(Kıvrımlı ekran ) ise daha estetik bir durus yaratiyor.İnternetten s20 ve s21 karsilastirmalarina bakarsaniz zaten 2 telefonun ekranindaki farklar direk belli oluyor.S20 nin eksisi ise s21 e göre eski ve 5 g si yok.
blackeagle
Active Level 3
Galaxy S
Galaxy S21 al kardeşim. Diğerlerinde pil sorunu hâlâ devam ediyor.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba. Samsung Galaxy s20fe
Smg 780 g
Model cihazı kullanıyorum gayet memnunum Çok şükür sizi de almanızı tavsiye ederim.