cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21 Süper Hızlı Şarj Sorunu

(Topic created on: 01-17-2023 04:55 AM)
401 Views
ugurozturk
Active Level 4
Options
Galaxy S
Arkadaşlar telefon açıkken normal şarj oluyor super hızlı şarj ayarlardan açık. Takarken şarjı 5 saniye falan süper hızlı şarj yazıp hemen normale dönüyor. Ama telefonu komple kapattığımda super hızlı şarj ile doluyor. Neden böyle olabilir ayarları sıfırladım hatta cihazı komple sıfırladım hala aynı sorun devam ediyor. 2 tane orijinal super hızlı şarj başlığı ve kablosu ile denedim sorun kablo ve başlıkta değil zaten öyle olsa tel kapalıyken super hizli sarj etmez
10 Comments
Solution
Galaxy S
Merhaba bu hepimizde oyle andorid 13 ile artik panelde 2 3 saniyelik gozukur ondan sonra şarj olma yazar ama sarja takiliyken ayralara girip cihaz bakim ordan pile tiklarsanjz super hizli şarjin aktif oldugunu ve super hizli sarj ile şarj oldugunu goreceksiniz cihazinizda yada şarjda sorun yok sadece android 13 ile kaldirildi o ozelik
ugurozturk
Active Level 4
Galaxy S
Peki super hizli sarj olmasina rağmen neden yavas doluyor 44 dk kaldi diyor sarjda tel kullanirken saatler suruyor dolmasi ki %85 e kadar dolduruyorum yani bildigim kadariyla super hizli sarj calisiyorsa telle oynarken bile gercekten 44 dk ya doldurmasi lazim degil mi? Ayni sarj basligi ve kablosu ile snapdragon telde sarjda oynarken hemen takir takir doluyordu **bleep** cok gec doluyor
Galaxy S
Yazilimla kisitlamis olabilirler ama dedigim gibi sarja takip cihaz bakima girip pile tiklayip super hizli sarjl ile sarj oldigunu gorursunuz
RealityDream
Active Level 2
Galaxy S
Telefon kullanımdayken şarj parametreleri değişiyor. Hızlı şarj, yalnızca telefon eylemsizlik halindeyken gerçekleşiyor. Bu durum bende de aynı. Bir sorun olarak görmemek gerek!
ugurozturk
Active Level 4
Galaxy S
Ama dediğim gibi g991u1 snapdragon modelde super hızlı sarjdayken bi yandan tele bakıyordum bi yandan sarj oluyordu 40-45 dk civarı gerçekten doluyordu. Bu hepinizde böyle mi exynosta?
0 Likes
RealityDream
Active Level 2
Galaxy S
Burada belirttikleri gibi... Screenshot_20230117_043242_Samsung Internet_1000002259_1673919227.png
ugurozturk
Active Level 4
Galaxy S
Elbette bunu biliyorum neden hizli dolmuyor onu anlamiyorum
0 Likes
RealityDream
Active Level 2
Galaxy S
"Neden" sorgusuyla yaklaşmak gerekirse birçok yaklaşımda bulunulabilir. Kanaatimce belirttikleri yeterli bir neden gibi duruyor. Aşırı ısınmadan kaynaklı donanımsal hasarı önlemek için. Geçmişte Sony XZ1 kullanmıştım. Telefonu şarjda kullanırken ısınma problemleriyle karşılaşıyordum. Devamında ekranda ciddi renk bozulmaları ve sarımtırak lekeler baş gösterdi.
ugurozturk
Active Level 4
Galaxy S
Sarj bitince oynamadan beklicem bakayim 44 dk da dolacak mi