cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21 Plus Isınma

(Topic created on: 09-16-2022 02:05 PM)
52 Views
zedphone
Active Level 6
Options
Galaxy S

1 aya yaklaştı telefonu alalı. Ancak ısınma meselesi canımı sıkıyor. Performans gerektiren oyunlarda ısınmasını zaten kabullendim. (Ateş gibi oluyor; truck simulator, airline commander) Ancak whatsapp, instagram, twitter üçgeninde de ısınmamalı diye düşünüyorum. Bu dediğimi yaptığım zaman ya da herhangi birini kullanırken hafiften ılıklık başlıyor telefonu kaplıyor. Özellikle çerçeve kısmı yani kenarlar sanırım metal olduğundan daha sıcak. En nefret ettiğim şeydir teknolojik cihazlardaki bu tarz sıkıntılar. 1 ay geçmeden servis koşulsuz değişim mi yapıyor böyle bir şey var mı? Bir de telefonu sıfırla düzelir bu tarz durumlar genelde yazılımsal gibi birşey duymuştum, aslı var mı? Bilen yazabilir mi? Teşekkürler

14 Comments
anilbese
Active Level 1
Galaxy S
Cihaza antivurus programı indirip önce tarama yapın , aslında en basit olayı sıfırlayın öyle bir deneme yapın ben a21s kullanıyorum böyle bir şikayetim yok siz düşünün artık durumu yada siz Android cihaza alışamadınız
0 Likes
zedphone
Active Level 6
Galaxy S
Ben hep android kullandım üstat. Daha önceleri sony kullanırdım. En son da redmi 9c den geçtim. Isınma dışında gayet memnunum aslında. Teşekkürler. A21 daha düşük segment sanırım. İşlemci ile de alakalı olabiliyor maalesef exynos 2100 var **bleep**. Sağolun ✋🏼
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır
Bu durum yazılımsal hata olma ihtimali de var
0 Likes
zedphone
Active Level 6
Galaxy S
Hata raporu gönderdim
zedphone
Active Level 6
Galaxy S
Bu arada millet de bu başlığı bekliyormuş çok hızlı yorum geldi, teşekkürler yazanlara
0 Likes