cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21 Plus Isınma

(Topic created on: 09-16-2022 01:47 PM)
89 Views
zedphone
Active Level 6
Options
Galaxy S

1 aya yaklaştı telefonu alalı. Ancak ısınma meselesi canımı sıkıyor. Performans gerektiren oyunlarda ısınmasını zaten kabullendim. (Ateş gibi oluyor; truck simulator, airline commander) Ancak whatsapp, instagram, twitter üçgeninde de ısınmamalı diye düşünüyorum. Bu dediğimi yaptığım zaman ya da herhangi birini kullanırken hafiften ılıklık başlıyor telefonu kaplıyor. Özellikle çerçeve kısmı yani kenarlar sanırım metal olduğundan daha sıcak. En nefret ettiğim şeydir teknolojik cihazlardaki bu tarz sıkıntılar. 1 ay geçmeden servis koşulsuz değişim mi yapıyor böyle bir şey var mı? Bir de telefonu sıfırla düzelir bu tarz durumlar genelde yazılımsal gibi birşey duymuştum, aslı var mı? Bilen yazabilir mi? Teşekkürler

14 Comments
Emir_Can
Active Level 7
Galaxy S
Kaç derece oluyo
0 Likes
zedphone
Active Level 6
Galaxy S
Valla ölçer cihazım yok ama. Bahsettiğim oyunlarda baya el yakıyor sayılır. Onun dışında el yakmasa da (instagram, whatsapp, tw vs) insanı sinir eden bir ılıklık var **bleep** sahibi başka samsung sahibi arkadaşlara bu durumları soruyorum onlarda hiç yok mesela ısınma
0 Likes
ysmnn
Active Level 10
Galaxy S
Sifırlasanizda gecmiyor o isinma servise goturunce yazılım atıliyor sifirlaniyor bende duzelmedi belki sizin sorununuz duzelir
zedphone
Active Level 6
Galaxy S
Sıfırlayıp veriyorlar mı?
Ne diyorlar peki?
Telefon böyle sorun yok mu?
0 Likes
ysmnn
Active Level 10
Galaxy S
Bende ordaki calisan kabullendi isinidgini ama samsung belli yukseklikte bi isiyi kabul editormus nolcak ya boyle degdimde bu sekilde kullancaksin abla dedi
0 Likes
zedphone
Active Level 6
Galaxy S
Düzenbaz ya bu şirketler. Aslında kullanıcıları denek olarak kullanıyorlar her yeni modelde. Biz de kuzu kuzu yiyoruz :)
Sağolun
0 Likes
ysmnn
Active Level 10
Galaxy S

Ya ben iste o hatayı yaptim eski androit 12 den sonra isinmaya basladi. Cozulmedi sorun gittim baska aldim oda isiniyor ve umurlarinda degil belki 10 tane hata raporu yolladim. Ne arayan var ne ilgilenen

0 Likes
anilbese
Active Level 1
Galaxy S
Cihaza dışarıdan dolaylı yollarla apk kurulumu yaptınız mı, cihazın ısısını ölçme şansınız oldu mu ?
0 Likes
zedphone
Active Level 6
Galaxy S
Isıyı ölçmedim de, paranoyak oldum sanırım elim sürekli sıcak gibi avuç içleri bazen bakıyorım telefon sıcak değil o kadar aa diyorum evham yapmışım:D djfkf

Ama sıcaklık sorunu evham değil.
Apk var.

Tubemate var.
Inatbox
Ve selcuksports diye bir uygulama var
0 Likes