Original topic:

S21 One UI 5 ­čĹÄ

(Topic created on: 12-04-2022 11:20 AM)
Goro08
Active Level 5
Options
Galaxy S

Herkese merhabalar. Son 2.5-3 ayd─▒r android 13 g├╝ncellemesini almak i├žin can at─▒yordum. Bug├╝n sabah g├╝zel bir haberle uyand─▒m ve hemen cihaz─▒m─▒ g├╝ncelledim. G├╝ncelledi─čim gibi pi┼čman oldum. B├╝y├╝k ihtimalle biraz daha vakit ge├žirmem laz─▒m cihazla ama... Cihaz─▒n g├Âr├╝n├╝┼č├╝ ucuzla┼čm─▒┼č. 1. Foto─črafta da g├Âz├╝kt├╝─č├╝ gibi butonlar─▒n boyutlar─▒ k├╝├ž├╝lm├╝┼č... K├╝├ž├╝k bir **bleep** olsa da i─čren├ž g├Âz├╝k├╝yor bence. Hi├ž be─čenmedim. 2. Olarak Sol ├╝st k├Â┼čedeki saat simgesi b├Âyle en k├Â┼čeye ta┼č─▒nm─▒┼č ekrana s─▒─čmakla s─▒─čmamak aras─▒nda bence o da ├žok k├Ât├╝ g├Âz├╝k├╝yor. Bildirim mesajlar─▒n─▒n logolar─▒ nas─▒l a├ž─▒klar─▒m bilmiyorum ama bir ┼čekilde k├Ât├╝le┼čmi┼č zaten 2. Foto─črafta g├Ârebilirsiniz. Batarya konusunda ben geli┼čme yerine ┼ču anda (daha 1 g├╝nl├╝k o y├╝zden bu yorumum ne kadar ge├žerli bilmiyorum ama) k├Ât├╝le┼čme g├Ârd├╝m. Performans konusunda... kas─▒yor. ├ľncekinden daha fazla kas─▒yor. Hatta direkt ├Ânceden kasm─▒yordu arada bir k├╝├ž├╝k laflar giriyordu ┼čimdi ├žok **bleep**. Kamera konusunda s├╝rekli lens ge├ži┼čleri ├žok yumu┼čam─▒┼č ├žok s├╝per olmu┼č gibi yorumlar g├Âr├╝yordum hemen denedim. ├çok k├╝├ž├╝k bir **bleep** var. **bleep** etmek i├žin baya─č─▒ u─čra┼čt─▒m ├ž├╝nk├╝ bende ├Ânceden de b├Âyleydi. Hafif iyile┼čme var. Kilit ekran─▒ g├╝zel olmu┼č laf─▒m yok. Ama sadece kilit ekran─▒nda daha g├╝zel g├Âr├╝nt├╝ var diye (saat simgesinden bahsediyorum) bu g├╝ncellemeyi yapmak asla de─čmez. Tekrardan bahsediyorum daha g├╝ncellemeyi yapal─▒ 1 g├╝n oldu. Hemen ├žok s├╝per olmas─▒n─▒ kesinlikle beklemiyorum ama bu ucuz g├Âr├╝n├╝m 1 hafta da ge├žse 1 ay da ge├žse ge├žmeyecekmi┼č gibi... 

image

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Goro08,

Durumu incelememiz i├žin Samsung Members uygulamas─▒ ├╝zerinden bize hata raporu g├Ândermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihaz─▒n─▒z─▒n yaz─▒l─▒m─▒ ├╝zerinden kontrol ederek, uygulama ├╝zerinden size d├Ân├╝┼č yapacak. Samsung Members uygulamas─▒ ├╝zerinden, a┼ča─č─▒daki linkte yer alan ad─▒mlar─▒ takip ederek, hata raporu g├Ânderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Te┼čekk├╝rler.
MODÔÇő

View solution in context

0 Likes
34 Comments
miaaaaa
Active Level 4
Galaxy S
One ul 4.1 adam
Goro08
Active Level 5
Galaxy S
Bu kadar k├Ât├╝ oldu─čunu bilseydim ge├žmezdimÔś╣´ŞĆ
Aresdemir
Active Level 7
Galaxy S
S21 g├╝ncelleme mi ald─▒
Goro08
Active Level 5
Galaxy S
Bana geldi ger├žekten hi├ž bilmiyorum. Ke┼čke gelmeseydi
Aresdemir
Active Level 7
Galaxy S
Hata d├╝zeltme g├╝ncellemeleri gelecektir
Goro08
Active Level 5
Galaxy S
Ke┼čke bunlar hata olsa. G├Âr├╝n├╝msel de─či┼čimler. Hi├ž ho┼č olmam─▒┼č bence.
Galaxy S
Yok g├╝ncelleme falan ya laf ola beri gele goy goy pesinde herkes
VadimKM
Expert Level 4
Galaxy S
Do─črusu yeni hali daha g├╝zel oldu. Tabi kullan─▒c─▒dan kullan─▒c─▒ya de─či┼čen bir durum. ­čśŐ
Goro08
Active Level 5
Galaxy S
Ger├žekten mi? Bana b├Âyle d├╝┼č├╝k segment telefon havas─▒ verdi.