cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21 Küçük Yeşil Işık

(Topic created on: 04-03-2022 10:54 AM)
111 Views
1insan34
Active Level 3
Options
Galaxy S

Merhaba, 

Ekran Foto ekleyemedim ama karanlıkta film izlerken sol üst köşede minik bir yeşil ışık yanıyordu. O nedir ve nasıl kapatılır? 

Sanırım mikrofon aktif ışığı ama nerden nasıl uyarı ışığı kapatılır bulamadım. Mikrofon her aktif olduğunda görünmesine 

Teşekkür ederim 
5 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba
Tahminimce cihaz ekran paneli yanmış olabilir diye düşünüyorum cihazı karanlık mod özelliğini açıp kullandığınız zaman böyle bir ışık gözüküyor mu acaba
1insan34
Active Level 3
Galaxy S
Yok yanık değil, şık bir ışık. Google a sesli komut verdiğimde aktif olduğunu **bleep** ettim. Mikrofon ile ilgili olmalı. Netflix film izlerken neden sabit film boyunca yandı onu anlamadım
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
O zaman açtığınız bira yarın hakkında olabilir cihazınızın Kontrol edilebilmesi için uzaktan erişim talebi oluşturmanızı tavsiye ederim Eğer bir ayar yüzünden bu Işık gözüküyorsa ayar kapatılır ve sorun çözülür Samsung Müşteri hizmetlerini arayarak uzaktan erişim talebi oluşturabilirsiniz.
444 77 11
Solution
Galaxy S
Merhaba
O bir Android 12 özelliği efendim.
Android 12 kullanan tüm Samsung Cihazlarda bulunmakta.
Gizlilik amacıyla konumlandırılmış. Mikrofon ya da kameranızın kullanılıp kullanılmadığını gösteriyor.
Ne yazıkki o özelliği şu an pasifleştiremezsiniz. Belki yeni gelecek olan güncellemelerle...
Teşekkürler
1insan34
Active Level 3
Galaxy S
Teşekkür ederim cevap için. Kesinlikle pasif yapma güncellemesi gelmeli! İnşallah dikkate alınır