cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 Fe detaylı performans analizi exynos 2100 hatası

(Topic created on: 04-11-2022 03:57 AM)
351 Views
Amurghi
Active Level 2
Options
Galaxy S

Cihazda yaşadığım ağır çekim modundaki takılmalar ve performans testlerinin ardından sonuçları derledim.Cihazda pil verimliliğinden bağımsız olarak ciddi bir problem olduğu aşikar.Şarjdan çıkarıp yaptığım ağır çekimde takılma yok hemen ardından yaptığım performans testi sonucu normal.Sonrasında cpu stress testinde 7.dakkadan sonra normalin ötesinde performans düşüşü oluyor hemen ardından ağır çekim yapıyorum takılmalar oluşuyor.Akabinde yaptığım performans testine yine olağan dışı düşük skorlar çıkıyor.Ekxynos 2100'lü cihazlar kullanıp benzer şikayetler alanlar varsa servise müracaat etsin.Kullandığım uygulamalar performans testi:geekbench 5, cpu throtting test google playden indirebilirsin sonuçların ekran görüntüsü ve videoları ekliyorum

image

image

image

image

image

image

image

image

3 Comments
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba'
S21Fe gerçekten güzel cihaz ama Exynos tam bir tost makinesi net performans berbat o ısınma derecesi ne öyle
Amurghi
Active Level 2
Galaxy S
Kesinlikle katılıyorum alırken aklımda tek soru işareti exynos işlemciydi ne yazık ki haklı çıktım.Bir sorunla karşılaşmauanlar şanslı veyahut sıkıntının farkında olmayanlar yarın vatan bilgisayar ile görüşeceğim eğer problem olduğunu kabul ederlerse iade talebinde bulunacağım exynos pişmanlıktır
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Kesinlikle Snapdragon her zaman en iyisi 👍😊