cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 Fe Performans Test Sonuçları

(Topic created on: 12-13-2023 11:38 AM)
66 Views
CanerS21Fe
Expert Level 5
Options
Galaxy S

image

image

image

imageAntutu testinde 835.000 aldım oda sıcaklığındayken yapmıştım bana biraz az geldiği için paylaşmadım.Sizce bu sonuçlar nasıl exynos 2100'e göre cevaplarmısınız?

7 Comments
Galaxy S
Stabilite baya düşük kalmış onun dışında gayet iyi değerler
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Exynos 2100 stabilite o değerlerde alıyor ondan fazla alan yok exynos 2100 ile.Geekbench benchmark falan hepsi tam iyi sonuç aldı ama sanki antutu biraz düşük aldı gibime geliyor 900.000 üstü bekliyordum ben kaç kere yaptım 835.000 gördüm
s21fegang
Active Level 7
Galaxy S
Hocam 1 milyonu geçer bende telefon doluyken 530.000 640.000 falan alıp aşırı şaşırmıştım. Ancak bence 1 milyonu geçer artık amiral gemisi işlemcisi.
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Bencede android 14 ile 1 milyon olur Siz kaç aldınız en fazla sıcaklıkda etkiliyor tabi sonucu
s21fegang
Active Level 7
Galaxy S
Hocam telefonu bir türlü pcye bağlayamadigim icin temiz kurulum ile test yapamadım. 14 gelince temiz kurulum yapıp deneyip paylaşacağım 🙏🏼
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy S
Kararsız bir uygulama ama olması doğal çünkü herkesin cihazı kullanım şekli ve uygulamaları gibi faktörlerde mevcut o yüzden aynı cihaz olsa bile apayrı sonuçlar ortaya çıkabiliyor o yüzden güvensiz bence ve ayrıca mobil veri ile yaptığım zaman süper sonuç alıyorum wifi de ise baya düşük oysaki wifi 6 kullanıyorum yani demek istediğim bu test dışarıdaki ekipmanlar yüzündende iyi yada kötü puan verebilir mesala sen antivirus programı kullanıyorsun dur ve o yüzden test esnasında olması gerek Performansı ölçemez
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Aynen samsungun kendi böyle bir uygulaması olsa daha iyi olurdu