cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 Fe Kullanıcıları İçin Üzücü Haber 🥺

(Topic created on: 09-29-2022 10:00 PM)
79 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Merhaba Sevgili Samsung Members Üyeleri, 

Galaxy S21 Fe Güncelleme durumu çok karışık bir şekilde piyasaya sürülen model arasında olmuştu.

Bazı ülkelerde android 11 ile piyasaya çıkmıştı ve bizim ülkemize ise android 12 majorlu bir şekilde gelmişti .

image
Samsung Knox

Kısaca 4 yıllık güncelleme sözü verilen bir model ama cihaz piyasaya Android 11 ile sürüldüğü için android 15 son android güncellemesi olucaktır Samsung knox a göre .

Umarım samsung tarafı o gün geldiğinde tekrar güncelleme konusunda cihazın performansını düşünüp android 16 sürümünüde alırsınız😊🙏
38 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Bir çok internet sitesinde android 16 tıyı alıcak bilgisini var ama samsung knox tarafından doğrulandı ve alamayacak, android 15 son güncellemesi
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
S21 Fe daha yeni değil mi android 12 ile çıktığı için 16 ya kadar alması lazım
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
12 ile çıkmadı 11 ile çıktı normalde ülkemize 12 ile geldi
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Anladım kardeşim
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy S
Onunla geçmiş olsun kardeşim bilgilendirme için teşekkür ederim almayı düşünenler için faydalı bir konu 🤗😍
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Aynen öyle kardeşim, rica ederim ne demek forum iyikide açılmış böyle konular hakkında haberleşebiliyorz ne güzel😍😊
Arda-G780G
Active Level 6
Galaxy S
S20 FE (SM-G780G) son güncellemesi cidden Android 13 mü olacak?
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Orada bir tutulmuş ama bir değiller resmi samsung sitesinde G780G nin Android 14 alacağı belliydi
Arda-G780G
Active Level 6
Galaxy S
Ben de sitede görünce şaşırmıştım 2 yıl güncelleme alacak diye. Aydınlattığınız için teşekkürler:)