cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 Fe 5G

(Topic created on: 05-11-2023 08:08 AM)
161 Views
Mehmets21Fe
Active Level 5
Options
Galaxy S

Arkadaşlar bir şey sorucam telefonun 25 wat hızlı şarj desteği var biliyorum ve adaptörüm 25 wat destekliyor kullanıyorum ama şöyle bi durum var şarjım %5 kaldığında 1 saat 14 dakika da fulluyor %100e ancak şarjım %30 iken taktığımda doldurmak için yine 1 saatte dolduracak bilgisini veriyor nerde mantık?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Mehmets21Fe,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

5 Comments
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
şarj yüzdesi ne kadar düşükse cihaz o kadar yüksek w alır %80 i geçtiği zaman şarj hızı iyice düşer mesela %5 iken 25w alabilirken %85de 10w-7w alır
ZyraXone
Active Level 9
Galaxy S
O dediğin iphonede. Samsung yüksek isinmalarda veya batarya seviyesi yüksekse döngüyü kısaltmak için şarj hızını dusuruyor
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
hayır sadece iphone özeli bişi değil tüm cihazlarda böyledir **bleep** w değeri gösteren kablolar veta aparatlarla ölçüldüğü birsürü video vardır
0 Likes
ZyraXone
Active Level 9
Galaxy S
Zaten değil ki samsungda farklı işliyor dedim.
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Mehmets21Fe,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​