cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 FE

(Topic created on: 02-06-2023 08:29 PM)
385 Views
abdurrahims24ultra
Active Level 10
Options
Galaxy S

Çift hat aktif Bluetooth mobil veri 120 Hz. Ağa çok zayif bu pil ya a13 ile

image

Diğer S21 FE kullanıcıları sizde durum nasıl

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
TansuYaman
Active Level 8
Galaxy S

Cihazınızda, güncelleme öncesinde yüklü olan uygulamalar bir önceki işletim sistemi ile optimize edildiğinden dolayı, güncel olan işletim sisteminiz ile optimize edilmemiş olabilir. Yüklü olan uygulamalarınızın geliştiricileri de güncel olan işletim sistemine optimize edilmiş versiyonlar yayınladıklarında, eski pil performansınıza kavuşabilirsiniz. Telefonunuzu fabrika ayarlarına tekrar ayarlayıp kurmak çoğu kez çözüm sağlamaktadır. diyorlar dostum eğer sıfırlama yapmadıysan bilgilerini yedek al ve  yapmanı öneririm. 

View solution in context

17 Comments
ErdemS21FE
Active Level 8
Galaxy S
Burada senin sonuçların ciddi manada çok kötü bende böyle bir sorun yok
Galaxy S
Acaba servise versem ürün değişirler mi ki? 3aylık cihaz
ErdemS21FE
Active Level 8
Galaxy S
Bilgim yok maalesef benim profilde kendi sonuçlarım var onlarla karşılaştırabilirsin
Ferhat190511
Active Level 6
Galaxy S
Baya kötü be ya
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
Çok kötü açıkçası bende çift sim kullanıyorum ama 60 hz de 7 saat çok tahat alıyorum
Galaxy S
Servise versem ürün değişimi yaparlar mı acaba daha 3 aylık bu cihaz
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
bence önce bi cihazı sıfırlayın yada %0 a indirip 100 e çıkarın deneyin bi exynos 2100 çoğu kişi kötü bir işlemci der ama alakası yok ve s21fede ben böyle bir pili ilk defa sizden gördüm 2 tane kullandım en en kötü 5.30 gördüm
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
ama bi gata varsa sanırım ilk 6 aydı değişim yapıyorlardı emin değilim ama
ForumA52s
Active Level 5
Galaxy S
Kardeşim servis seni tamir için zorlar servise ver ürünü ama deki tamir kesinlikle kabul etmiyorum incelenip değişim yapılmasını talep ediyorum söyle ama servise vermeden önce samsung müşteri hizmetleri ile de aynısını konuş tamir kabul etmiyorum ürünün hatasının incelenip değişim yapılmasını talep ediyorum de zaten servis değişim yapmaz servisten aldığın servis fişinide al ve tüketici hakem heyetine gerekli evraklarla başvurunu yap